Menu +

Chance liga se rozjíždí. Pro úspěch v Sokolově uděláme maximum, hlásí Dolníček

Aktuální zprávy
Dlouhé čekání je u konce. Už v sobotu 21. listopadu se opět rozjede Chance liga. Třebíčské hokejisty zavede první zápas na led dalekého Sokolova, přičemž naši permanentkáři jej mohou zdarma sledovat prostřednictvím HOKEJKA.TV. V článku se kromě jiného dozvíte i to, jaké jsou podmínky pro restart druhé nejvyšší tuzemské hokejové soutěže.
Sdílejte článek
 

Přísná hygienická opatření

Restart Chance ligy provází přísná hygienická opatření. Zápasy budou probíhat bez přítomnosti diváků, na stadion je povolen maximální počet 200 osob, do tohoto limitu spadají zejména osoby bezpodmínečně nutné k organizací zápasů.

Všichni hráči, rozhodčí a členové realizačních týmů musí před utkáním projít vyšetřením metodou RT-PCR, které nesmí být starší než 48 hodin. V případě, že klub sehraje během kalendářního týdne tři a více utkání, testování se provádí dvakrát: v pondělí a ve čtvrtek.

Vyšetření se nevztahuje na osoby, které onemocnění prodělaly, nemají klinické příznaky, prošly karanténou a od jejichž prvního pozitivního testu neuplynulo více než 90 dní.

Další důležitou informací je zkrácení doby přestávek na 15 minut. Trenéři i členové realizačního týmu jsou povinni mít během utkání roušku, případně jinou odpovídající ochranu úst a nosu. Všichni hráči, kteří nastoupí do zápasů Chance ligy navíc musejí mít s daným klubem uzavřený smluvní vztah.

Dolníček: „Pro úspěch v Sokolově uděláme maximum."

Horáky čeká první utkání v sobotu 21. listopadu na ledě Sokolova. Družina trenérů Dolníčka a Barvíře bude chtít zvítězit. „Doufám, že jsme během 14 dní odvedli maximum, abychom tým dobře připravili na restart ligy. Hráči vypadají, že se na zápasy těší, uděláme maximum pro úspěch v Sokolově,“ hlásí David Dolníček, pro kterého to bude na západě Čech trenérská premiéra u prvního týmu.


 • ODKAZ NA NOVÝ ROZPIS CHANCE LIGY NAJDETE ZDE


 • Aktuální testování na nemoc covid-19 pak v našem týmu odhalilo dva pozitivní případy. Tyto hokejisty proto čeká pauza, přičemž v sobotu se na ledě rozhodně neobjeví.

  Dobrou zprávu máme pro naše permanentkáře. Ti mohou zápasy bílých hvězd sledovat až do doby, kdy se diváci vrátí na stadiony bezplatně na HOKEJKA. TV.

  Jak mohou permanentkáři získat unikátní kód?

  Každý majitel permanentní vstupenky si může o svůj jedinečný kód napsat na emailovou adresu slapak@hstrebic.cz Postačí zaslat jméno a 6-ti místný kód, který je nad QR kódem.

  Jak si fanoušci streamy aktivují?

  - Každý majitel permanentky se přihlásí na www.hokejkatv.cz, popřípadě se nejdříve prostřednictvím webu www.hokejka.cz zaregistruje (pokud již není členem komunity Hokejka).

  - V menu, PLACENÝ OBSAH, si zvolí předplatné KLUB CHANCE.

  - Do pole „Zadej slevový kód“ vloží unikátní kód vygenerovaný ze strany BPA, který BPA klubu nyní pošle.

  - Toto unikátní číslo pak „nákupní košík“ vynuluje a tím se sledování streamů aktivuje.

  - Po této aktivaci má fanoušek – permanentkář „uhrazeno“ předplatné a může nyní přejít ke sledování

  Sledování online hokejových zápasů – jak na to?

  - Vlevo v menu si zvolí „Chance liga živě“.

  - Vybere si zápas, který chce sledovat.

  Pro diváky funguje technická podpora: podpora@hokejka.cz.


 • ODKAZ NA WEB HOKEJKA TV NAJDETE ZDE


 • Podobné články

  Aktuální zprávy

  Odchází Samu Pakarinen, děkujeme a přejeme hodně štěstí

  dnes
  Aktuální zprávy

  Přichází zkušenosti do útoku, za HST bude nastupovat Jiří Ondráček

  29.11.2023
  Aktuální zprávy

  HST a MANN+HUMMEL opět spolu. Vítáme dalšího silného partnera

  16.11.2023