Čtvrtá třída: V Pelhřimově tři vítězství a jedna porážka

T ř e b í č - V sobotu 23. listopadu 2013 zajížděli naši hráči k předposlednímu turnaji ročníku 2004 pořádaného Krajským svazem ledního hokeje VYSOČINA. Náš Červený tým oba zápasy vyhrál, Bílý tým si připsal jedno vítězství a jednu porážku. Příští sobotu 30.11.2013 se od 11:30 hod. uskuteční poslední turnaj na našem zimním stadionu. Soupeři nám budou týmy Havlíčkova Brodu a Jihlavy, a proto Vás srdečně zveme do hlediště, abyste podpořili naše mladé naděje. Tento turnaj udělá závěrečnou tečku za svazovými turnaji v minihokeji. Od poloviny prosince pak budou naši čtvrťáci hrát na celé hřiště.

HST 4. třída Červený tým – HC Havlíčkův Brod „A“ – 10 : 4 (2:3, 3:0, 5:1)
Branky:
František Bláha 3, Adam Svoboda 2, Adam Horký 2, David Krotký, Adam Kříž, Adam Topol.

Sestava: Lukáš Vejmelka – Adam Svoboda, Adam Kříž, Adam Horký – Adam Topol, František Bláha, David Krotký – Alex Daňhel, Martin Kret, Jakub Hájek.

Komentář: V utkání jsme se rozjížděli pomalu. V první třetině se dostal soupeř do vedení, od druhé třetiny jsme zlepšili své herní činnosti a rozhodli o přesvědčivém vítězství.

HST 4. třída Červený tým – HC Pelhřimov – 20 : 3 (7:3, 6:0, 7:0)
Branky:
Adam Kříž 7, Adam Horký 4, Alex Daňhel 2, David Krotký 2, Martin Kret 2, Adam Svoboda, František Bláha, Adam Topol.

Komentář: Po celé utkání jsme byli jasně lepším týmem, naši hráči dobře bruslili, kombinovali a své akce vyjádřili krásnými brankami.

HST 4. třída Bílý tým – HC Havlíčkův Brod „B“ – 9 : 8 (3:3, 3:4, 3:1)
Branky:
1. Tomáš Jaša, 4. Tomáš Jaša, 6. Svatoslav Outulný, 25. Martin Oliva, 28. Martin Oliva, 28. Tomáš Staněk, 33. Miroslav Mašíček (sam. nájezd), 39. Tomáš Staněk, 45. Tomáš Jaša.

Sestava: Jan Trvaj – Tomáš Jaša, Tomáš Staněk, Nikolas Bobrovský – Jan Venhoda, Svatoslav Outulný, Marcel Hrbáček – Miroslav Mašíček, Martin Oliva, Lukáš Kardoš.

Samostatné nájezdy: 2:2
Procentuální úspěšnost našeho brankáře: 85,7%
Počet střel soupeře: 56
Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:6, 4:6, 4:7, 7:7, 8:7, 8:8

Komentář: V tomto zápase jsme trochu přeskládali sestavu. Hráče, kteří hrávali zpravidla obránce, jsme přesunuli do útoku, aby si vyzkoušeli i tuto herní pozici. Utkání bylo velmi vyrovnané, v průběhu druhé třetiny nám soupeř utekl na rozdíl tří branek, naši hráči však nesložili zbraně a bojovným výkonem rozhodli o svém vítězství. Za zmínku stojí dramatický závěr, kdy v poslední minutě za nerozhodného stavu chytl náš brankař samostatný nájezd. Vítězství strhl půl minuty před koncem na naši stranu brankou Tomáš Jaša. Přeskládání hráčských pozic mělo za následek, že si svou první branku v sezoně vstřelil také Svaťa Outulný.

HST 4. třída Bílý tým – SKLH Žďár nad Sázavou – 7 : 14 (1:5, 4:4, 2:5)
Branky:
14. Lukáš Kardoš, 23. Tomáš Staněk, 24. Tomáš Jaša, 31. Tomáš Jaša, 29. Tomáš Jaša, 36. Tomáš Jaša, 42. Tomáš Jaša.

Sestava: Jan Trvaj – Tomáš Jaša, Tomáš Staněk, Nikolas Bobrovský – Svatoslav Outulný, Jan Venhoda, Marcel Hrbáček – Miroslav Mašíček, Martin Oliva, Lukáš Kardoš.

Samostatné nájezdy: 0:2
Procentuální úspěšnost našeho brankáře: 83,7%
Počet střel soupeře: 86
Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:7, 3:7, 3:8, 4:8, 4:9, 5:9, 5:12, 6:12, 6:14.

Komentář: V dresu soupeře nastoupil hráč Otakar Beran, který svou vysokou a robustní postavou budil přílišný respekt našich hráčů. Tento hráč se podílel na většině branek soupeře. Soupeř byl lepší, lépe kombinoval a zaslouženě vyhrál. Naši hráči dali branku až za stavu 0:5, kdy se prosadil svou první trefou v sezoně Lukáš Kardoš. „Pochvalu si zaslouží náš brankař Jan Trvaj, který i přes 14 obdržených branek předvedl spoustu skvělých zákroků“, dodává k hodnocení zápasu trenér Petr Staněk.