Čtvrťáci jasně přehráli Pelhřimov

Mládežnický hokej
T ř e b í č - V sobotu 14. prosince 2013 sehráli hráči ročníku 2004 zápas v rámci Krajské ligy přípravek pořádaného Krajským svazem ledního hokeje VYSOČINA. Utkání se hrají na 3x15 minut čistého času. Při provinění faulem je družstvo potrestáno vyloučením hráče na jednu minutu. Mladé Bílé hvězdičky si vedly skvěle a soupeři nasázely hned dvanáct gólů.

Záverečná děkovačká hráčů čtvrté třídy Horácké Slavie

HST 4. třída – HC Pelhřimov – 12 : 3 (3:2, 8:1, 1:0)

Sestava: Jan Trvaj, (od 23. min. Lukáš Vejmelka) – Vojtěch Březka, Nikolas Bobrovský, Adam Horký, Adam Kříž, Adam Svoboda – Adam Topol, František Bláha, Jakub Hájek, Tomáš Staněk, Denis Zamazal – Miroslav Mašíček, Marcel Hrbáček, Alex Daňhel, Jan Venhoda, Erik Zamazal.

Branky: 1. Adam Kříž, 3. Adam Kříž, 6. Adam Horký, 18. Jan Venhoda, 19. Adam Kříž, 21. Jan Venhoda, 21. Adam Kříž, 22. Tomáš Staněk, 23. Alex Daňhel, 27. Adam Svoboda, 27. Tomáš Staněk, 33. Tomáš Staněk.

Vyloučení: 1:2 – bez využití

Počet střel soupeře: 14

Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3.

Komentář: Naši mladí hráči měli celou dobu zápas pod kontrolou. Výsledkově bylo utkání vyrovnané pouze v 1. třetině. Soupeř dal branky v situacích, kdy jsme prohráli buly na soupeřově polovině a naši hráči se nestačili vrátit do obranného postavení. Skóre utkání otevřel už v 9. vteřině Adam Kříž. Poté přidal druhou branku, soupeř snížil svou první střelou v utkání na 2:1. Do konce třetiny přidal každý tým po jedné brance. Při rozehrávce buly na začátku druhé třetiny nám soupeř ujel a vyrovnal. Od této chvíle jsme zlepšili pohyb, lépe bruslili a byli efektivní v koncovce. Výsledkem byla šňůra dalších devíti branek, čímž jsme stanovili konečný výsledek utkání

Sezona mládeže: Junioři po boji neprorazili, dorost obstál