Čtvrťáci jasně přehráli Žďár nad Sázavou, nasázeli mu deset branek

T ř e b í č - V sobotu 18. ledna 2014 sehráli hráči ročníku 2004 zápas v rámci Krajské ligy přípravek pořádaného Krajským svazem ledního hokeje VYSOČINA. V utkání byly mladé Bílé hvězdičky lepším týmem a po zásluze vyhrály, když o svém vítězství rozhodly už v první třetině.

SK HS Třebíč 4. Třída – HC Ledeč nad Sázavou – 10 : 3

(5:0, 3:2, 2:1)

Sestava: Lukáš Vejmelka, (od 23. min. Jan Trvaj) – Tomáš Jaša, Adam Topol, Martin Kret, Martin Oliva, Svatoslav Outulný, Marcel Hrbáček – Adam Horký, Adam Kříž, David Krotký, Jan Venhoda, Adam Svoboda, Tomáš Staněk, Lukáš Kardoš, Miroslav Mašíček, Alex Daňhel.

Branky: 2. Tomáš Staněk (Adam Svoboda), 4. Adam Horký (Adam Kříž), 4. Adam Svoboda, 9. Adam Horký (Adam Kříž), 12. Adam Kříž, 24. Adam Topol, 27. Adam Svoboda (Jan Venhoda), 29. Adam Kříž (Adam Horký), 32. Tomáš Staněk (Adam Svoboda), 40. Adam Kříž (Adam Topol) – 18. Ondřej Koukola (Otakar Beran), 21. Tomáš Grygar, 41. Patrik Doležal.

Komentář: Utkání jsme měli po celou dobu pod kontrolou. O svém vítězství jsme v podstatě rozhodli v první třetině, kterou jsme vyhráli 5:0. Na počátku druhé třetiny se soupeř dvakrát prosadil a snažil se utkání zdramatizovat. Poté naši hráči ještě více zabrali, dobře bruslili a snažili se úspěšně kombinovat a výsledkem byla šňůra dalších pěti branek. Poslední slovo měl soupeř, kdy jen kosmeticky upravil výsledek.

Vyloučení: 3:0