Čtvrťáci porazili Kometu s nulou, vyhráli i na samostatné nájezdy

Mládežnický hokej
T ř e b í č - V sobotu 1. února 2014 sehráli naši hráči ročníku 2004 přátelský zápas s brněnskou Kometou. Vzhledem k tomu, že v rámci krajské soutěže měli volno, tak jsme si dohodli přípravný zápas s tímto soupeřem. K vidění bylo velmi zajímavé utkání, které skončilo naší vítěznou tečkou. Po dohodě obou týmů se utkání hrálo na 15+15+20 minut čistého času.

SK HS Třebíč 4. třída – HC Kometa Brno

4 : 0 (0:0, 2:0, 2:0)

Sestava: Jan Trvaj – Tomáš Jaša, Adam Topol, František Bláha, Martin Kret, Martin Oliva, Marcel Hrbáček, Vojtěch Březka – David Krotký, Adam Kříž, Adam Horký, Nikolas Bobrovský, Tomáš Staněk, Adam Svoboda, Alex Daňhel, Miroslav Mašíček, Lukáš Kardoš.

Branky: 16. Adam Kříž, 23. Adam Svoboda (Tomáš Staněk), 37. Nikolas Bobrovský (Adam Svoboda), 50. Adam Topol.

Komentář: V první třetině jsme viděli zajímavý průběh hry Naše Bílé hvězdy se více tlačily do koncovky, k vidění byly šance před brněnskou brankou, které ovšem neskončily brankovým efektem. V osmé vteřině druhé části se po samostatné akci prosadil Adam Kříž. Naši mladí hráči se uklidnili a snažili se svůj náskok zvýšit, což se podařilo v 23. minutě, kdy se po asistenci Tomáše Staňka prosadil Adam Svoboda. Nutno podotknout, že ve druhé části si soupeř vytvořil několik zajímavých příležitostí, ale Červenobílí hráči v čele s brankařem si s nimi dokázali poradit. Do třetí části vstoupili Třebíčští s cílem dobře bránit a podnikat kontry na soupeřovu polovinu a snažit se o zakončení. Výsledkem byly dvě branky v soupeřově síti a tím byl stanoven konečný účet utkání. Po skončení utkání si všichni aktéři utkání vyzkoušeli samostatné nájezdy. I v této činnosti byly naše mladé naděje úspěšné a soupeře porazily 8:4. (Úspěšní exekutoři HST: Krotký, Daňhel, Kardoš, Topol, Jaša, Staněk, Oliva, Březka). „Opět jsme s Kometou odehráli krásný zápas, kdy na sebe narazily vyrovnané týmy. Chtěl bych kluky pochválit za přístup a odvedenou práci,“ uzavírá komentář trenér Miloslav Topol.

Vyloučení: 0:0