Čtvrťáci vydřeli vítězství nad Havlíčkovým Brodem

T ř e b í č - V sobotu 1. března 2014 sehrály naše mladé naděje ročníku 2004 zápas v rámci Krajské ligy přípravek pořádaného Krajským svazem ledního hokeje VYSOČINA. Na domácím ledě jsme přivítali hráče z Havlíčkova Brodu. Na jeho ledě skončilo utkání remízou, a tak i dnešní zápas sliboval vyrovnanou podívanou. Naše Bílé hvězdy však do zápasu vstoupily špatně, jako by navázaly na nevydařený zápas z minulého víkendu, kdy překvapivě pouze remizovaly v Ledči nad Sázavou 2:2, pomalu bruslily, vázla kombinace a nedařila se ani koncovka. Ve druhé třetině jsme pomalu začali stahovat dvoubrankový náskok soupeře a ve třetí se podařilo strhnout vítězství na naši stranu. Po zápase se jely samostatné nájezdy, ve kterých byli Třebíčští také úspěšní.

HST Třebíč – HC Rebel Havlíčkův Brod – 6 : 3

(0:2, 2:0, 4:1)

Sestava: Jan Trvaj (23. min. Lukáš Vejmelka) – Tomáš Jaša, Adam Topol, Martin Oliva, Martin Kret, František Bláha, Marcel Hrbáček – Adam Horký, Adam Kříž, David Krotký, Nikolas Bobrovský, Adam Svoboda, Tomáš Staněk, Alex Daňhel, Miroslav Mašíček, Lukáš Kardoš.

Branky a nahrávky: 22. Adam Svoboda (Alex Daňhel), 24. Adam Horký (Adam Kříž), 34. Adam Horký (Lukáš Kardoš), 36. Miroslav Mašíček (David Krotký), 38. Lukáš Kardoš (Adam Kříž), 40. Adam Horký (Adam Kříž) – 11. Tomáš Krejčí, 12. Marek Doležal (Matyáš Holenda), 39. Filip Marek.

Komentář: Do utkání nevstoupili Třebíčští dobře, nedařila se jim žádná herní činnost. Soupeř byl lepší, dobře bruslil a vytvářel si příležitosti. Vyústěním jeho aktivity bylo dvoubrankové vedení. Ve druhé části se naše mladé naděje zlepšily a výsledkem bylo snížení Adamem Svobodou. Ve 24. minutě jsme hráli přesilovku a v ní se podařilo brankou Adama Horkého vyrovnat. Na počátku třetí třetiny naši hráči šli do vedení, tato branka je uklidnila a dalšími třemi přesnými zásahy rozhodli o svém vítězství. Po zápase se jely opět samostatné nájezdy, které Bílé hvězdy vyhrály 6:4. Za HST se trefili: Horký, Daňhel, Kret, Kříž, Jaša, Krotký.

Vyloučení: 4:4