Menu +

Další díl akce Pojď hrát hokej navštívilo v Třebíči 40 malých nadějí

Aktuální zprávy
T ř e b í č - V sobotu 25. ledna se v třebíčské KHNP ARÉNĚ uskutečnil další díl úspěšné akce s názvem Pojď hrát hokej. Celkově se sešlo čtyřicet dětí, které udělaly své první hokejové krůčky.
Sdílejte článek
 

V sobotu 25. ledna se v třebíčské KHNP ARÉNĚ uskutečnil další díl úspěšné akce s názvem Pojď hrát hokej. Tento projekt zastřešuje Český svaz ledního hokeje, přičemž jeho cílem je přilákat co nejvíce dětí k tomu, aby okusily krásy našeho sportu.

Celý program měl několik částí. Zatímco rodiče čekalo v zaplněných VIP prostorách třebíčského zimního stadionu hned několik přednášek, které byly zaměřeny na různá témata. Hovořilo se například o způsobu trénovaní, o tom, jak funguje třebíčská hokejová organizace v oblasti práce s mládeží a tak dále.

Naopak děti byly rozděleny do několika skupin a pod dohledem našich špičkových trenérů dělali své první hokejové krůčky. To tedy platí jen o některých, protože se nám tu sešli i tací, kteří už určitě zkušenosti mají. Dětem se každopádně věnoval velký počet trenérů, takže vše probíhalo naprosto ideálně. Někteří se věnovali základům, například správné technice bruslení, popřípadě věcem, které s tímto souvisejí. Jiní hráli různé dovedností hry.

Lednový díl projektu Pojď hrát hokej se každopádně vydařil. Navštívilo jej 40 dětí, což vnímáme jako velmi dobré číslo, přičemž věříme, že spousta z nich u hokeje také zůstane. Celou akci si pochvaloval rovněž šéftrenér třebíčské mládeže Martin Čech. „Přišlo nám 40 dětí, to je pěkné číslo. S celým průběhem dnešního programu jsme spokojeni. Vážíme si každého malého hokejisty a věříme, že budeme moci tyto mladé naděje dále rozvíjet, tak aby postupně získávali stále větší a větší zkušenosti,“ hlásí.

Odkaz na fotogalerii zde


Podobné články

Aktuální zprávy

Změny v organizační struktuře klubu

04.04.2020
Aktuální zprávy

Hodnocení uplynulé sezóny očima předsedy klubu Martina Svobody

21.03.2020
Aktuální zprávy

Vyprodejme virtuálně stadion!

16.03.2020