Další domácí utkání, další drama a další bodový zisk - fotogalerie

Fotogalerie
T ř e b í č - Ani ve třetím domácím utkání neodcházeli hokejisté Horácké Slasvie z ledu poraženi. Sice vstřelili jen jednu branku, ale i tak dokázali s nebezpečnou Kadaní bodovat. V tabulce jim tak v současné době patří devátá příčka.

Začátek utkání už tradičně patřil domácím.

V obranném pásmu Třebíče se hra příliš neodehrávala.

Stále častěji musel zasahovat gólman hostí Hübl.

Devátá minuta, několik rychlých přihrávek a krásná, umístěná střela z hole Pavla Pelána. Třebíč vede 1:0. Na snímku se radují přihrávající Matúš Chrenko, Martin Sobotka a autor branky Pavel Pelán a

I nadále byli domácí aktivnější. Kotouč do obranného pásma Kadaně zaváží Jiří Oliva.

Tenhle puk nevypadl ze sítě, ale z lapačky pozorného Hübla.

Pavel Pelán, autor jediné branky domácích, ještě v minulé sezóně hrál za Kadaň.

Martin Fryauf právě vybojoval přesilovku 5:3. Ani v ní ale domácí druhý gól nepřidali.

Marcel Hrbáček, jeden ze dvou asistentů kapitána.

Mág v třebíčské brance Filip Šindelář a jeho soustředění před druhou třetinou.

Začátek druhé třetiny znovu patřil domácím, i když už ne tak jednoznačně.

Třebíč vyhrává a v kotli vládne dobrá nálada.

Filip Šindelář musel proti Kadaňským předvést několik výborných zákroků.

Ve druhé třetině se hrálo v obranném pásmu domácích častěji než ve třetině první.

Ani Hübl nebyl bez práce.

Lukáš Květoň se probíjí před bránu soupeře.

Do třetí třetiny stáhli trenéři Kadaně hru na tři útoky a na aktivitě Severočechů to bylo znát.

Výsledkem zlepšené hry Kadaně byla vyrovnávací branka. Radost hostí byla zasloužená

Zleva Petr Zahradník, Lukáš Květoň a Marcel Hrbáček.

V prodloužení se Třebíčští snažili hlavně neinkasovat a odehrát co nejvíc času v obranném pásmu hostů. Na snímku Martin Sobotka po jednom z vhazování.

Šanci na zisk prémiového bodu měl v prodloužení Bedřich Ščerban. Jeho dělovku ale zastavila maska brankáře Hübla, který v té chvíli viděl snad všechny andělíčky. Po krátkém ošetření však pokračoval ve hře, což diváci ocenili potleskem.

I přes snahu obou soupeřů v prodloužení branka nepadla a oba týmy si připsaly po bodu.