Menu +

Další fotbalový mač odehráli hokejisté v Šebkovicích

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Hokejisté Horácké Slavie odehráli v přípravě už druhý fotbalový zápas. Po Koněšíně se představili v Šebkovicích. Na vítěze 1.A. třídy nestačili a podlehli mu 3:6 po poločasech 1:4 a 2:2. Třebíčské branky zaznamenali Lukáš Nedvídek, Jan Václavek a Lukáš Forman. Výborné výkony v brance podali jak Michal Vodný, tak Robert Havlát, kteří ještě několik brankových šancí Šebkovic zlikvidovali. Po utkání pak ještě následovala série pokutových kopů. (Další fotografie připravujeme.)
Sdílejte článek
 

 • FOTOGRAFIE Z UTKÁNÍ V ŠEBKOVICÍCH ZDE

 • "Dnešní soupeř byl nad naše síly. Přece jen 1.A. třída už je kvalitní fotbalová soutěž a Šebkovice ji vyhráli. Pro nás ale nešlo o výsledek, ale o zpestření suché přípravy. Proto zápas i přes naši prohru splnil účel a kluky trochu vytrhl z toho běžného režimu přípravy na suchu," pověděl krátce po utkání hlavní trenér týmu mužů Horácké Slavie Třebíč Martin Sobotka.

  Třebíčští hokejisté zakončí suchou přípravu zítra, tedy v pátek 28. června tenisovým turnajem a společným setkáním ve VIP prostorách Zimního stadionu Města Třebíče - KHNP ARENY. Znovu se sejdou 22. července, kdy tráví ještě týden na suchu, aby pak v neděli 28. července v podvečer poprvé vyjeli na zbrusu novou ledovou plochu.

  První přípravné utkání je pak čeká v úterý 6. srpna, kdy na svém ledě přivítají Havlíčkův Brod.


 • ROZPIS PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASŮ HST ZDE

 • Podobné články

  Aktuální zprávy

  První pomoc na ulici a další vzpomínky na Radka Nováka od redakce HST

  včera
  Aktuální zprávy

  Vzpomínky hráčů na Radka Nováka - NEZAPOMENEME! Zelenka, Hrubec, Erat, Čermák a další

  před 2 dny
  Aktuální zprávy

  Radek Novák 5.7. 1972 - 19.5. 2020

  21.05.2020