Menu +

Derby Vysočiny tentokráte pro Duklu

Ohlasy po utkání
První letošní derby mezi Duklou Jihlava a Horáckou Slavií Třebíč vyznělo lépe pro domácí hokejisty, kteří zvítězili v poměru 6:2. Ještě v polovině střetnutí bylo však skóre 1:1 a zápas byl zcela otevřen."My jsme se snažili po úvodní brance Jihlavy co nejdříve vyrovnat. Podařilo se nám to v druhé třetině, ale v zápětí jsme bohužel hloupými chybami inkasovali dvě branky a posadili tak Jihlavu na koně" říká smutně střelec druhé branky hostí Zdeněk Mráz.
Sdílejte článek
 
Za klíčový okamžik prvního letošního derby považuje Zdeněk právě dva slepené gólu v druhé třetině."Po těch dvou brankách se s tím dalo ještě něco dělat, nebyli jsme ale schopni dát rozdílový gól. Kdyby se to podařilo, tak jsme chtěli zkusit na konci třeba power play, ale nepovedlo se."

Ve třetí třetině se přeci jen podařilo HS skórovat, to už byl ale stav utkání 5:1 pro domácí. "Tam to dobře vypíchl Lukáš Valko a společně s Oldou Kališem a Jakubem Žiškou jsme jeli tři na jednoho obránce. Ten naštěstí propadl a já si na jeden dotek vyměnil puk s Oldou a podařilo se mi skórovat."

Zdeněk Mráz si je dobře vědom toho, že i právě od něho se branky čekají, ale do zápisu pro střelce se zapsal teprve podruhé v sezoně. "Já jen doufám, že už mi to tam konečně začně padat. Ne, že bych nebyl se svými výkony úplně nespokojen, ale mám určitě ještě pořád co zlepšovat a já udělám všechno proto, aby se to zlomilo a branky mi tam začali padat častěji."

Podobné články

Ohlasy po utkání

Jakub Malý: Celý zápas jsme byli lepší, kluci v lajně mi pomohli a souhra byla parádní

dnes
Ohlasy po utkání

Martin Šťovíček: První třetina byla z naší strany výborná a prakticky rozhodla o zápase

před 2 dny
Ohlasy po utkání

Zatím můj nejšťastnější den v roce 2021, směje se dvoubodový David Michálek

20.01.2021