Menu +

Derby s Jihlavou zpestří devátý ročník dobročinné akce Dvakrát v roce Vánoce

Aktuální zprávy
1. prosince je na programu dlouho očekávané derby Vysočiny. Horácká Slavia v jeho rámci připravila devátý ročník projektu Dvakrát v roce Vánoce. Díky němu společně pomáháme těm, kteří to nejvíc potřebují - dětem. Pojďte do toho s námi!
Sdílejte článek
 

Charitativní projekt s dlouhou historií

První ročník Dvakrát v roce Vánoce napsal svůj příběh v roce 2012, tehdy jsme společně obdarovali děti z Dětských domovů v Náměšti nad Oslavou a Hrotovicích. Od té doby se Dvakrát v roce Vánoce staly již tradicí. Během let děti díky tomuto projektu získaly mnoho hraček, plyšáků, knížek, her, ale i spoustu dalších věcí, které jim udělaly radost. A právě taková byla myšlenka, která stála u zrodu projektu - udělat radost dětem, které v životě leckdy neměly tolik štěstí. V čase předvánočním totiž víc než kdy jindy platí, že bychom si měli společně pomáhat. Navíc každý z nás má doma určitě věci, které už nevyužívá, ale zároveň věci, které ještě pořád potěší ty nejmenší. Pojďme společně rozdávat radost!


DVAKRÁT V ROCE VÁNOCE - NEJEN PLYŠÁCI NA LEDĚ ALE I DOBROČINNÁ SBÍRKA PRO DĚTI

Blíží se třebíčskými fanoušky notně očekávaný vrchol základní části Chance ligy. Ve středu 1. prosince vyzvou bílé hvězdy na svém ledě v derby Vysočiny Jihlavu. Jako již tradičně očekáváme, že tento zápas bude doprovázen zvýšeným zájmem veřejnosti, a i proto jsme se jej rozhodli spojit s devátým ročníkem dobročinné akce Dvakrát v roce Vánoce.

Jejím záměrem je už dlouhé roky pomáhat dětem z okolních dětských domovů a nemocnic. Jsme proto velmi rádi, že letos můžeme Dvakrát v roce Vánoce po roční odmlce z dobře známých důvodů opět uspořádat.

Vítány jsou sportovní a hygienické potřeby i hračky

Letošní ročník je zaměřen zejména na pomoc ve formě sportovních a hygienických potřeb. Tedy různých šampónů, krémů a podobně, ale například také míčů, ponožek a dalších potřebných věcí pro sportování. Přinést můžete rovněž hračky, ty udělají zcela jistě největší radost těm nejmenším. A kdy se na led dostanou plyšáci? Děti si na začátku první přestávky vyberou některé věci, které budou pod stromečkem (u nového fanshopu), odeberou se s nimi na ledovou plochu a diváci poté na výzvu moderátora led zahází právě plyšáky.

Předprodej na Jihlavu pouze na pokladnách ZS

Vzhledem k vládním nařízením spjatým s pandemií koronaviru je třebíčský klub nucen poskytnout fanouškům pouze omezené množství vstupenek. Jejich prodej proběhne v pondělí od 11 - 13 hodin na pokladnách ZS. V případě, že nedojde k vyprodání, bude prodej probíhat také v úterý od 16 - 18 hodin na pokladnách ZS.

Děkujeme fanouškům i partnerům klubu, kteří se do akce zapojí.

Zároveň vás prosíme, abyste pečlivě sledovali oficiální stránky klubu i klubové sociální sítě, na kterých se budou průběžně objevovat informace spojené s organizací zápasu.

„Věříme, že derby přinese našim fanouškům hodnotný sportovní zážitek, který bude doplněn vítězstvím našich barev. Zároveň jsme rádi, že po roční odmlce můžeme opět uspořádat již devátý ročník dobročinné akce Dvakrát v roce Vánoce. Tento projekt pomohl za dobu své existence mnoha dětem a my jsme pyšní na to, že i díky vám bude pomáhat dál,“ říká obchodní a marketingový manažer Horácké Slavie Daniel Šlapák.

Charitativní týden Chance ligy

Také letos se Horácká Slavia účastní Charitatvního týdne Chance ligy. V jeho rámci si můžete vydražit podepsanou hokejku nejlepšího střelce loňského ročníku soutěže Ladislava Bittnera, která nese podpisy všech hráčů. Dále pak můžete získat hrací puk, rovněž s podpisy hráčů prvního týmu Horácké Slavie. V témže čase klub pořádá svůj dobročinný projekt s názvem Dvakrát v roce Vánoce, jehož cílem je pomoci zejména dětem.

Odkaz na aukci zde!


Podobné články

Aktuální zprávy

DŮLEŽITÉ!

01.12.2021
Aktuální zprávy

Tradiční souhrn mládežnického a dětského hokeje

29.11.2021
Aktuální zprávy

Vláda vydala krizová omezení, jak se to dotkne blížícího se derby?

26.11.2021