Dorost neuspěl v Třinci, šesťáci, sedmáci a osmáci rozstříleli Rosice

Po domácí exhibici se Vsetínem se třebíčským dorostencům na vítězství navázat nepodařilo. V pondělí nastoupili na led lídra tabulky extraligy sk. B - Třince, a ačkoliv po dvou třetinách nebylo zdaleka rozhodnuto, v závěrečné dvacetiminutovce inkasovali čtyři branky a ze severu Moravy odjeli poraženi 2:8. To žáci 6. až 9. tříd dostali na úvod podstatně slabšího soupeře z Rosic. Všechny třídy vyhrály a kromě 9.třídy zatížily konto svého soupeře dvouciferným přídělem. Hattrickem se vyznamenali D.Stahorský (8.tř.), E.Krčál (7.tř.), J.Salák, J.Račák (oba 6.tř.) a čtyřmi brankami dokonce excelovali D.Deveri (8.tř.) a L.Paták (7.tř.).

Dorost

Třebíč - Vsetín 6:2 (1:0,4:1,1:1)
B: V.Burian 2, J.Kurial 2, L.Nahodil, M.Kejda
Po nevýrazné první třetině se domácí hráči ve druhé třetině prosadili herně i střelecky, vytvořili si dostatečný gólový náskok, který udrželi do konce utkání a zaslouženě si připsali první extraligové body.

Třinec - Třebíč 8:2 (2:1,2:1,4:0)
B: L.Dostál, L.Nahodil (TS)
První třetina byla vcelku vyrovnaná, domácí lépe bruslili a kombinovali, Třebíč byla zase bojovnější, šla do vedení, ale po dvou neubráněných oslabeních hostů už domácí po 1. třetině vedli. Na začátku druhé třetiny Třebíč nejprve srovnala, ale hned vzápětí přišla chyba ve vlastní třetině a opět jsme museli dotahovat. Zlom v zápase nastal před koncem druhé části, kdy hosté domácí přečíslili, ale bohužel jasnou šanci nevyužili, nestihli se vrátit a Třinec zvýšil vedení na dvoubrankový rozdíl. V závěrečné části se už projevil širší kádr domácích, kteří už byli u většiny puků dříve, kombinační hrou unavené tři pětky hostů už skoro do šance nepustili a sami hrozili z každé akce. Proměnili však pouze čtyři. Výsledek odpovídá dění na hřišti, i když po dvou třetinách se domácí o výsledek museli ještě obávat.

Ostatní mládež

9. třída, 11.09.2004
Třebíč - Rosice 3:0 (0:0,0:0,3:0)
B: M.Molák, M.Dočekal, L.Klouda
Na úvod sezóny byly dvě třetiny vyrovnané, ale zlepšený výkon v poslední části vedl k vydřenému vítězství domácího celku.

8. třída, 11.09.2004
Třebíč - Rosice 14:0 (5:0,3:0,6:0)
B: D.Deveri 4, D.Stahorský 3, O.Němec 2, M.Sochor 2, P.Vyhnálek, P.Štěpánek, D.Fryauf
Domácí svého soupeře přehráli ve všech herních činnostech a brankový sled měl takový spád, že z toho šla hráčům soupeře hlava kolem. První mistrovské body si domácí za předvedený výkon zcela zasloužili.

7.třída, 11.09.2004
Rosice - Třebíč 3:13 (2:7,0:2,1:4)
B: L.Paták 4, E.Krčál 3, R.Novák 2, N.Marek, O.Semrád, O.Šulc, T.Bartejs
Hráči hostující sedmičky odehráli utkání ve velkém stylu, na ledě panovali a jen horší muška ubránila soupeře od větší porážky.

6.třída, 11.09.2004
Rosice - Třebíč 1:15(0:6,1:7,0:2)
B: J.Salák 3, J.Račák 3, P.Donutil 2, O.Málek 2, J.Hrbek, M.Kazatel, M.Vlašín, R.Hobza, J.Nechvátal
I třebíčská šestka podala na úvod sezóny proti svému soupeři odhodlaný výkon, který vedl k jednoznačnému vítězství a k zisku prvních mistrovských bodů.

Junioři, 4. a 5. třída

Junioři zahajují ligovou sezónu v pátek 17.09. v Karviné, v prvním domácím utkání se představí v neděli 19.09. proti Uherskému Hradišti.
Čtvrťáci a páťáci startují až 10.10. na vlastním ledě proti Pelhřimovu.