Menu +

Druhá nejvyšší hokejová soutěž mění svůj název na Maxa liga

Tiskové zprávy
Původní titulární partner hokejové soutěže, společnost Chance, spojí v následujících sezónách své jméno s první a druhou fotbalovou ligou. Maxa je nová značka, pod kterou bude od podzimu vystupovat loterijní společnost Korunka, také člen skupiny Tipsport. Děkujeme společnosti Chance za šestiletou spolupráci a přejeme jí mnoho úspěchů.
Sdílejte článek
 

Oficiální sdělení Korunky:

Od nadcházející sezóny nahrazuje sázkovou společnost Chance coby titulárního partnera 1. hokejové ligy loterie Maxa. Hlavním důvodem je fakt, že Chance od následující sezóny spojí své jméno s fotbalem a stává od 1. července 2024 titulárním partnerem nejvyšších dvou českých fotbalových lig. Stejný název soutěží v hokeji i ve fotbale by byl pro fanoušky zbytečně matoucí. Maxa je nová značka, pod kterou bude od podzimu vystupovat loterijní společnost Korunka. Ta stejně jako Chance spadá do skupiny Tipsport. Právě díky spojení s populárním sportem se nové značce oblíbené loterie dostane zásadního zviditelnění u relevantního publika.

Vyjádření za BPA:

„Ráda bych poděkovala společnosti Chance za šestileté partnerství s druhou nejvyšší hokejovou soutěží a přejeme jí mnoho úspěchů ve fotbalové spolupráci. Současně se velmi těšíme na spolupráci s novou značkou Maxa, která bude na základě kontraktu jak s kluby, tak s Českým hokejem titulárním partnerem 1. ligy do sezóny 2027/2028 včetně,“ uvádí Jana Obermajerová, generální ředitelka BPA sport marketing, výhradního marketingového partnera Maxa ligy.


V Chance lize se Horácké Slavii velice dařilo. V soutěži s tímto názvem hrála pravidelně play off. Velmi slibně rozjetou sezónu její pouť vyřazovacími boji zastavila pandemie, poté však dosáhla vítězství v celé základní části soutěže, v play off pak bojovala v semifinále, což znamenalo celkové třetí místo v celé soutěži a nejúspěšnější sezónu v novodobé historii klubu.

Věříme, že i pod novým názvem soutěže Maxa liga bude třebíčský hokej úspěšný, s podporou fanoušků dojde k dalším metám a bude přinášet radost.


Podobné články

Tiskové zprávy

Kamil Pokorný v trestu, odpyká si jej při utkání se Zlínem

14.02.2024
Tiskové zprávy

Trest pro Kamila Pokorného, na střídačku nesmí až do repre přestávky

27.10.2023
Tiskové zprávy

Pavel Jekel zraněn, jeho absence bude delší

22.08.2023