Dvakrát jsem zavřel oči a padlo to tam, hlásí David Michálek

T Ř E B Í Č - Bílé hvězdy dnes na svém ledě vyzvaly ambiciózního soupeře z Valašska. Tím nemohl být nikdo jiný než Vsetín, který už dlouho pomýšlí na návrat do extraligy. Domácí se vrhli už od samého začátku zápasu do útoku a hned slavili. Po první periodě totiž vedli o dvě branky. Ve druhé třetině se ozvali i hosté, kteří snižovali na 3:2. Hosté začátkem poslední třetiny dokázali vyrovnat. Poté se do toho David Michálek opřel a svojí střelou opět přiblížil Třebíč k toužené výhře. Nakonec v poslední minutě udeřil opět David Michálek, útočník, který na své hrudi obléká již pátou sezónou bílou hvězdu, a zajistil tak svému týmu zisk tří bodů. Pro něj to znamenalo další dva zápisy v střelecké tabulce, kde má nyní 12 bodů.

OHLASY KAMILA POKORNÉHO A LUBOŠE ROBA PO UTKÁNÍ SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ PROTI VHK ROBE VSETÍN