Menu +

Excelentní vstup juniorů do nadstavbové části

Mládežnický hokej
Poslední lednový víkend se především věkové kategorii mládeže obrovsky dařilo a konkrétně juniorka rozstřílela své soupeře na padrť. Ani dorost si rozhodně nevedl špatně a tři body dovezl z Telče. Jediným zápasem žákovských skupin, odehraným v rámci uplynulého víkendu, bylo utkání mladších žáků D a to skončilo remízou.
Sdílejte článek
 

Tak ještě jednou a popořadě. V pátek 28.1. řádila juniorka v České Třebové a výsledkem snažení našeho týmu je konečné skóre 1:9. „Od začátku až do konce jsme soupeře přehrávali. Pár věcí, co domácím prošlo, vyřešil skvělý Vejmelka,“ komentuje krásný zápas trenér juniorského týmu David Dolníček.

V sobotu se na domácí půdě odehrálo utkání mladších žáků D a to mezi Třebíčí a Havlíčkovým Brodem. Jednalo se o vyrovnaný zápas, ve kterém náš tým měl o něco větší šance, ale většinu z nich se nepodařilo proměnit. Zápas skončil výsledkem 5:5.

V neděli se na telčském zimním stadionu sehrálo velmi bojovné utkání, ze kterého tým dorostu HST vyšel jako vítěz. Podle slov jejich trenéra Nikoly Marka všichni hráči prokázali bojovného ducha a v bráně je velmi podpořil gólman Málek. Doma zase bojovali junioři proti soupeři z Opavy a výsledek 11:2 mluví za vše….Trenér David Dolníček shrnul výkon juniorky takto: „Po vlažném začátku, kdy se soupeř dostal do vedení jsme převzali iniciativu a utkání suverénně ovládli. Pochvala týmu za celý víkend!“

Podobné články

Mládežnický hokej

Hokejový víkend třebíčské mládeže

05.12.2022
Mládežnický hokej

Víkend plný žákovských a mládežnických utkání a jejich výsledky

28.11.2022
Mládežnický hokej

Výsledky mládeže HST posledních dní

21.11.2022