Menu +

Fotogalerie zápasu dorostenců: Třebíč - Havlíčkův Brod - 9:2

Fotogalerie
T ř e b í č - Stejně jako z prvního představení třebíčských dorostenců v pátečním zahajovacím utkání Memoriálu MUDr. Ivo Procházky proti Jihlavě, přinášíme i dnes několik fotografií, tentokrát však z jejich závěrečného střetnutí v turnaji, kdy byl Třebíči soupeřem prvoligový tým Havlíčkova Brodu. Třebíčští nastoupili v první části v plné síle, vyhráli ji 5:0 a ve zbylých dvou třetinách byla dána příležitost dalším hráčům, včetně několika mladíků ze současné 9.třídy. Ti nakonec získaný náskok nejen udrželi, dokonce jej navýšili až na konečných 9:2. V zápase za Třebíč skórovali - P.Burián 3x, Jánský, Kurial, Forman, Čejka, Neuman, Jakub
Sdílejte článek
 

Hokejisté Horácké Slavie Třebíč "vlétli" na svého, o ligu níže hrajícího, soupeře ve velkém stylu a brzy se ujali vedení. Na tomto snímku zvyšuje Petr Burián již na 3:0. Psala se osmá minuta první třetiny.


Ze čtvrté branky se v 10.minutě radoval Jan Kurial (vpravo).


Domácí hokejisté pokračovali v náporu i nadále a zatímco havlíčkobrodský gólman byl téměř neustále v permanenci ...


... mladý třebíčský brankář Aleš Střecha (9.třída) neměl na druhé straně hřiště zdaleka tolik práce, přesto když k nějakému ohrožení branky došlo, situaci s přehledem vyřešil.


Třebíčští vyhráli úvodní část 5:0 ...


... a s chutí nastupovali i do druhého dějství. Zde ještě skončil v bráně místo puku domácí Čejka ...,


... ale o chvíli později - ve 35. minutě - se mohl Jiří Forman radovat ze stavu 7:0.


I druhou třetinu byla Třebíč aktivnější a vyhrála ji 2:0


Ve třetí části se obraz hry vyrovnal. Hosté nejdříve snížili na 1:7, ale domácí brzy reagovali a zásluhou Čejky byl rozdíl opět o sedm branek - 8:1


Hosté sice ještě jednou kompenzovali v 55.minutě, ale poslední slovo měli opět domácí a minutu a půl před koncem ustavili skóre na hodnotě 9:2. Oblíbená desítka sice již nepadla, přesto mohli být domácí s výsledkem spokojeni.

Podobné články

Fotogalerie

Třebíčský zimní stadion nespí, měl by se dočkat i nové multimediální kostky

16.05.2013
Fotogalerie

FOTO: Jak se v Třebíči fandilo reprezentaci při semifinále se Slováky

20.05.2012
Fotogalerie

Fotografie z letní přípravy 2010/11 - díl 1

07.05.2010