Menu +

HST HRDINŮM 2022 a vrtulník nad zimákem již zítra!

Aktuální zprávy
O velkolepé akci, kterou chce Horácká Slavia vzdát hold vojákům, policistům a hasičům České republiky, jsme vás už tento týden informovali. Zde je shrnutí důležitých organizačních informací a my vás prosíme, abyste jim věnovali pozornost. Na prvním místě je pro nás bezpečnost všech zúčastněných a také to, abyste si akci pohodlně užili. Program je bohatý, abyste o nic nepřišli, je třeba být na zimním stadionu dříve, než jste zvyklí a dodržet pár organizačních pravidel.
Sdílejte článek
 

Pokladna ZS pro vás bude otevřena tuto sobotu již od 16:00. Kdo z vás může, využijte možnost on-line nákupu vstupenek. A to přímo ZDE!


 • VIDEO ARMÁDY ČESKÉ REPUBLIKY NAJDETE ZDE

 • Od 16:15 se otevřou brány zimního stadionu a vy můžete využít občerstvení ve stáncích i v restauraci a také navštívit náš fanshop. Najdete zde například limitovanou edici předmětů, pro tuto příležitost zvlášť vyhotovenou. Pro hosty bude určen boční vchod ZS , pokladna č. 3 a vlastní stánek s občerstvením budou mít soupeřovi fanoušci taktéž k dispozici. Pro naše fanoušky platí, že vnitřními prostory projdou na parkoviště před zimním stadionem, kde je od 16:30 čeká program Armády České republiky, konkrétně 22. základny vrtulníkového letectva Náměšť nad Oslavou. Kynologická přehlídka, tedy ukázka výcviku služebních psů, bude probíhat v parku naproti ZS. Tam i zpět se dostanete po schodech z parkoviště na základě tzv. vrácenky. Program bude pokračovat ukázkou vojenských zbraní a bojové techniky. Těšit se také můžete na dravce, kteří se využívají na zabezpečení náměšťského letiště.

  Vojenský vrtulník se nad KHNP Arenou Třebíč proletěl už v roce 2019

  Program vyvrcholí přesně v 17:15 přeletem armádní helikoptéry nad naším stadionem, z parkoviště budete mít tedy ideální výhled. Poté se už všichni mohou odebrat na svá místa, aby nezmeškali nástup všech hráčů zítřejšího utkání na ledovou plochu, kde za přítomnosti plukovníka Aleše Cápala, zazní státní hymna. Náčelník štábu plk. gšt. Ing. Aleš Cápal poté vhodí čestné buly a v 17:30 již může začít samotný zápas.

  O první přestávce proběhne slavnostní ocenění a poděkování čtyřem členům 22. základny vrtulníkového letectva Náměšť nad Oslavou. Ocenění a poděkování převezme z rukou předsedy HST Ing. Martina Svobody rtm. Jan Nejerál, shodnou okolností pomocný trenér žákovských a přípravkových kategorií Horácké Slavie.

  Prosíme tímto všechny návštěvníky sobotního utkání, aby daná doporučení dodržovali a tím pádem přispěli k hladkému a příjemnému průběhu celé akce. My se moc těšíme a věříme, že žádný fanda HST si tuto událost nenechá ujít!

  Podobné články

  Aktuální zprávy

  HST HRDINŮM vrcholí! V sobotu vzdáme HOLD hasičům

  včera
  Aktuální zprávy

  Horácká Slavia vetuje rozhodčího Daniela Jechoutka

  01.12.2022
  Aktuální zprávy

  O další díl Pojď hrát hokej byl velký zájem

  26.11.2022
  ×
  Dnes v 18:00 | Muži
  HC ZUBR Přerov
  SK Horácká Slavia Třebíč