Menu +

HST HRDINŮM vrcholí! V sobotu vzdáme HOLD hasičům

Aktuální zprávy
V sobotu 10. prosince nás čeká třetí a pro letošní rok závěrečný díl HST HRDINŮM. Všichni společně tentokrát vzdáme HOLD hasičům. Stejně jako v předešlých dvou případech na vás i nyní čeká bohatý doprovodný program, který byste si rozhodně neměli nechat ujít. Veškeré důležité informace naleznete v článku.
Sdílejte článek
 

Pokladna ZS pro vás bude otevřena tuto sobotu již od 16:00. Kdo z vás může, využijte možnost on-line nákupu vstupenek. A to přímo ZDE!

Kompletní doprovodný program odstartuje i tentokrát v 16:30 hodin. Tedy přesně 60 minut před vhozením úvodního buly.

Opět se přitom máte nač těšit. Před KHNP ARÉNOU bude totiž připravena expozice hasičské zásahové techniky, která je v dnešní době velmi atraktivní. Všichni návštěvníci se budou moci podívat dovnitř zmíněné techniky a samozřejmě se s ní také vyfotografovat.

Nahlédnout budete moci rovněž do stánku zaměřeného na preventivně výchovnou činnost. V něm naleznete propagační materiály a stejně tak různé hasičské obleky či technologické pomůcky. Něco takového není k vidění každý den.

Bohatý doprovodný program je samozřejmostí

A aby toho nebylo málo, čeká v rámci předzápasového programu všechny návštěvníky sobotního utkání profesionální slanění na ledovou plochu. O co jde? Přijďte se podívat, zcela jistě nebudete litovat.

Zkrátka jde o naprosto ideální program na sobotní odpoledne pro celou rodinu. Na své si totiž přijde opravdu každý. Od těch starších až po nejmenší.

Děti do 150 centimetrů mají navíc na všechna utkání vstup zdarma.

Čestné buly zápasu vhodí plk. Ing. Jiří Urbánek, ředitel HZS územního odboru Třebíč. Ten bude zároveň společně s obchodním a marketingovým manažerem Horácké Slavie Danielem Šlapákem předávat poděkování a ocenění vybraným hasičům.

Zápas odehrajeme ve speciálních dresech

I tento zápas odehrajeme ve třetí speciální sadě dresů, která je vyvedena v motivech HST HRDINŮM. Připraven bude rovněž fanshop, v němž si budete moci pořídit památeční šálu s motivy HST HRDINŮM. K dispozici budou rovněž exkluzivní kalendáře HST pro rok 2023 z dílny oficiální fotografky projektu Bez frází Jany Mensatorové. Kalendáře obsahují třináct hráčských fotografií i s podpisy.

Pokladny zimního stadionu budou otevřeny od 16:00, přičemž samotný zimní stadion otevře své brány v 16:10. Parkovitě u zimního stadionu bude klasicky uzavřeno a přístupno zevnitř pouze těm, kteří si již zakoupili vstupenku.

Pro pohodlný nákup vstupenek doporučujeme využít naši prodejní online aplikaci. Odkaz na ni je součástí tohoto článku.

Přijďte společně s HST vzdát HOLD a zatleskat hasičům přímo na stadion

HST hrdinům hasiči náborové video

Podobné články

Aktuální zprávy

Přidej se k nám a sbírej zážitky! Hledáme posily do redakce

před 2 dny
Aktuální zprávy

Přestávka? Hlavně doléčit, uzdravit se a potrénovat, říká Kamil Pokorný

před 3 dny
Aktuální zprávy

Šťastný puk je zpátky – zamiřte přesně na střed a slavte úspěchy s HST!

03.02.2023