Menu +

HST podepsala smlouvu o partnerství s KHNP na novou sezonu

Aktuální zprávy
Ve čtvrtek 17.6.2021 se v pražském hotelu Hilton sešli představitelé firmy Korea Hydro & Nuclear Power, zastoupené v první řadě generálním ředitelem panem Jae-hoon Chungem, a Horácké Slavie Třebíč, konkrétně předsedou Martinem Svobodou a obchodním a marketingovým manažerem klubu Danielem Šlapákem. Korejská společnost KHNP se mezi generální partnery Horácké Slavie zařadila v roce 2018 a tato dohoda o spolupráci byla nyní znovu stvrzena podpisem smlouvy.
Sdílejte článek
 

Stejně jako vzájemná dohoda o pokračujícím partnerství, se již čtvrtým rokem nemění ani název třebíčského zimního stadionu – KHNP ARENA. Logo firmy KHNP se, jakožto druhého nejvýznamnějšího partnera třebíčského hokeje, objeví nejen na dresech hráčů A mužstva, juniorů a dorostu, ale nově také u starších a mladších žáků.

Prezident KHNP Jae-hoon Chung a předseda HST Martin Svoboda při podpisu smlouvy

Jednání se opět nesla v přátelské atmosféře a předseda klubu HST Martin Svoboda je hodnotí velmi pozitivně: „Společnost KHNP je naším již dlouholetým partnerem a v současné době se dostala na pozici našeho druhého nejvýznamnějšího partnera, hned za městem Třebíčí. Je potřeba si uvědomit, že bez podpory KHNP by nešlo dělat hokej v Třebíči na takové úrovni jako je nyní a to jak v oblasti dospělého, tak i dětského a mládežnického hokeje. HST je si tohoto vědoma a já jsem za tuto spolupráci jménem celého klubu včera poděkoval panu prezidentovi KHNP, celému přítomnému vedení společnosti a celé firmě KHNP.“

Hokejky s podpisy Pavla Jekela a Ladislava Bittnera naše partnery velmi potěšily

Jako projev úcty a poděkování předal Martin Svoboda panu Jae-hoon Chungovi skleněnou plaketu s logem HST a brankářskou hokejku s podpisem Pavla Jekela, nejlepřího gólmana základní části Chance ligy za minulou sezonu. Víceprezident firmy KHNP od HST obdržel hokejku s podpisem Ladislava Bittnera, nejlepšího střelce základní části Chance ligy a všichni představitelé partnerské společnosti dostali originály loňských dresů. “ Prodloužení sponzorování HST mě velmi těší a jsme hrdí, že naše partnerství trvá už od roku 2018. Rádi hokej v Třebíči podpoříme i v další sezoně a přejeme klubu, aby se mu dařilo. GO HST!“ řekl Jae-hoon Chung, president & CEO KHNP.

Ani letos nesmí chybět společné foto ve dresech HST

Marketingový manažer Daniel Šlapák, který vede veškerá obchodní jednání se společností KHNP, dodává: „Jsme rádi, že můžeme naše fanoušky informovat o podpisu smlouvy se společností KHNP i letos. Smlouva je uzavřena na jeden rok a pomáhá nám finančně stabilizovat klub ve stále složité době. Chtěli bychom poděkovat společnosti KHNP a jejím představitelům za podporu, kterou klubu již čtvrtou sezonu poskytují.“

Akce se již tradičně zúčastnil také starosta města Třebíče Pavel Pacal, za Energetické Třebíčsko Vítězslav Jonáš, za Okresní hospodářskou komoru Petr Škarabela a další zastupitelé třebíčské radnice. Ještě jednou našim partnerům za celou HST velmi děkujeme. Věříme, že je před námi plnohodnotná sezona, u které nebudou chybět ani naši fanoušci a my všichni z Horácké Slavie uděláme vše, aby byla co možná nejúspěšnější!

Podobné články

Aktuální zprávy

Úspěšný try out, Matyáš Svoboda a HST podepsali novou smlouvu

před 2 dny
Aktuální zprávy

Rodinný festival Zpátky v čase za účasti a podpory HST již brzy!

10.08.2022
Aktuální zprávy

Hlavní trenér Áčka Kamil Pokorný je kvůli nemoci momentálně indisponován

09.08.2022