Menu +

HST posiluje kádr. Na hostování do konce sezony přichází Ladislav Bittner

Aktuální zprávy
T ř e b í č - HST oznamuje novou akvizici do svých řad. Je jí sedmadvacetiletý útočník Ladislav Bittner, který přichází na hostování do konce sezony. Zajímavostí je, že důrazný forvard se už v dresu Třebíče dříve objevil.
Sdílejte článek
 

Horácká Slavia Třebíč představuje další novou akvizici do svého týmu. Je jí sedmadvacetiletý útočník Ladislav Bittner. Ten strávil většinu své dosavadní kariéry v Liberci, respektive Benátkách nad Jizerou. Pod Ještědem odehrál valnou část svých mládežnických sezon, naopak s Benátkami nad Jizerou spojil většinu dospělého hokejového života.

V jejich barvách odehrál 202 utkání, během nichž si připsal 29 gólů a 34 asistencí. Hokejové zkušenosti sbíral rovněž ve Vrchlabí. Platí za poctivého silového útočníka, který je díky těmto vlastnostem velmi ceněn.

Zajímavostí je, že Ladislav Bittner už má zkušeností s tím, jaké to je oblékat třebíčský dres. Na Vysočině se mihl během přípravy na ročník 2015/2016. Tehdy odehrál v dresu s hvězdou na hrudi tři utkání. Nyní bude členem třebíčské kabiny minimálně do konce této sezony.

Ladislav Bittner už v Třebíči působil, a to v sezóně 2015-16, kdy naskočil do tří přípravných zápasů.

„Do dnešního utkání proti Havířovu nastoupí za náš tým útočník Ladislav Bittner. Přichází k nám z Liberce, ze kterého pravidelně hostoval v Benátkách nad Jizerou. V Třebíči bude působit na hostování do konce letošní sezóny,“ prozradil sportovní manažer HST Radek Novák.

Podobné články