Menu +

HST zahájila prodej permanentek pro sezonu 2024/25. Zajistěte si své místo v Moravských Budějovicích!

Aktuální zprávy
Horácká Slavia Třebíč odstartovala ve čtvrtek 27. června prodej permanentních vstupenek na sezonu 2024/25 Maxa ligy. Neváhejte a zajistěte si své místo na tribuně v Moravských Budějovicích včas. Tamní zimák je o poznání menší než ten v Třebíči, takže pořízení permanentky se tento rok vyplatí víc než kdy jindy - získáte totiž svou jistotu.
Sdílejte článek
 

ODKAZ NA APLIKACI PRO PRODEJ PERMANENTKEK ZDE

HST čekají dva náročné roky v moravskobudějovickém azylu. Stojíme před výzvami, které jsme minimálně v novodobé historii klubu ještě nezažili. A jejich úspěšné zdolání bude do značné míry záviset i na vás fanoušcích. Pojďme se společně spojit, abychom pomohli třebíčskému hokeji.

Jak můžete přispět svou troškou do mlýna? Pořiďte si permanentní vstupenku na sezonu 2024/25. Ceny permanentních vstupenek se oproti loňsku nezměnily. Klasickou permanentku tedy nabízíme v ceně 3000 kč. K dispozici jsou navíc opět permanentky pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P, potažmo studentské permanentky. V obou těchto případech je cena stanovena na 1500 kč.

Pokud si jakoukoliv z těchto permanentních vstupenek zakoupíte, bude po vás u vstupu na utkání vyžadován průkaz ZTP, ZTP/P nebo potvrzení o studiu či ISIC karty. Logicky letos nabízíme výhradně permanentky na stání, neboť ZS v Moravských Budějovicích nedisponuje prostory určenými k sezení.

Prosíme, abyste k nákupu permanentních vstupenek využili naši prodejní aplikaci. Odkaz na ni je součástí tohoto článku. Nákup z domova je komfortní, přehledný a funguje na bázi 24/7.

Nákup permanentky se letos opravdu vyplatí. Nejen proto, že se díky jejímu vlastnictví vyhnete frontám u pokladen, ale také proto, že kapacita moravskobudějovického zimáku je 1350 míst. Minimálně na prestižní a divácky velmi sledované zápasy (derby apod.) očekáváme velký divácký zájem a může se stát, že dojde k vyprodání kapacity. S permanentkou máte své místo jisté.

Jednotná cena vstupenek na jednotlivé zápasy základní části zůstává 150 kč. Studentské vstupenky, vstupenky pro držitele průkazu ZTP, ZTP/P a vstupenky na přípravná utkání pořídíte za 100 kč.

Rádi bychom, aby na ZS v Moravských Budějovicích vznikla komunita vytvořená z fanoušků HST a také moravskobudějovických Žihadel. Hokej je v Moravských Budějovicích sportem číslo jedna, takže se těšíme na společné fanouškovské zážitky. Ostatně i dnes jsou v našem týmu hráči, kteří před lety pomohli Žihadlům k historickému vítězství ve 2. lize (Radim Ferda a Michal Furch). Pojďme tedy společně fandit HST i Žihadlům!

Podobné články

Aktuální zprávy

Stadion v Moravských Budějovicích se pomalu chystá na zápasy Maxa Ligy

včera
Aktuální zprávy

Odešel dlouholetý obránce HST a člen postupové party Karel Šefčík

12.07.2024
Aktuální zprávy

Na co se můžete těšit během léta?

03.07.2024