Hokejisté otočili fotbalový zápas v Čáslavicích

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Hokejisté Horácké Slavie odehráli přípravný fotbalový zápas s týmem Čáslavic. Přesto, že zvláště v první půli měli Slavisté trvalou územní převahu, byli to domácí, kdo stříleli branky. V průběhu utkání prohrávali hokejisté už 3:1, nakonec však dokázali skóre utkání otočit ve svůj prospěch, když vítězný gól na 4:3 vstřelil v poslední minutě utkání Pavel Březina.
Fotografie z utkání najdete TADY.

FC Čáslavice - SK HS Třebíč 3:4 (3:2)

Branky Horácké Slavie: Sedláček, Sobotka, Nahodil, Březina.

Pavel Březina

Pavel Březina (v bílém) vstřelil vítězný gól hokejistů

Hráči Horácké Slavie měli hlavně v prvním pločase trvalou převahu. Domácí se na jejich polovinu dostali jen několikrát, avšak dokázali třikrát skórovat, z toho jednou ze standartní situace. Třebíčští však brankami Zdeňka Sedláčka a Vladimíra Sobotky drželi šance na úspěch.

Druhý poločas byl vyrovnanější, fotbalisté Čáslavic v něm však už vstřelit gól nedokázali. Výbornými zákroky jim v tom zabránil Jakub Klíma, který v brance po první půli vystřídal Petra Zahradníka.

Naopak Třebíčští dali dva góly. Nejprve vyrovnal na 3:3 Lukáš Nahodil a v poslední minutě pak strhl vítězství na stranu Horácké Slavie Pavel Březina, který svým gólem stanovil konečné skóre zápasu na 4:3 pro tým hokejistů.

Zažij ten nejlepší hokej na turnaji – vstupenky na finálový víkend MS jsou stále k dispozici