Hokejisté zvládli fotbalový mač ve Valči, houževnaté domácí přehráli o gól

Aktuální zprávy
T ř e b í č/V a l e č - Hokejisté Horácké Slavie Třebíč nastoupili ve středu 28. června k odvetnému fotbalovému utkání na pažitu ve Valči. I letos potvrdili, že valečský trávník jim svědčí, a vyhráli 2:1 po poločase 1:1. O branky třebíčských hokejistů se postarali Richard Kristl a Tadeáš Král.

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU NAJDETE ZDE

SK Valeč - SK HS Třebíč 1:2 (1:1)

Branky SK HS Třebíč: Kristl, Král

Rozhodčí: Čejka

Diváci: 150

Sestava HST: VÁGNER , HEINRICH - JEKEL , SVOBODA D., HORT, WASSERBAUER JIŘÍ, KALÁB, SVOBODA K., SEDLÁČEK, KUSKO, KRISTL, PATÁK, KADLEC, NEJEDLÝ, CAHA, KRÁL, KRATOCHVÍL, MLYNÁŘ, FERDA, MEJZLÍK, VODNÝ, ŠOUSTAL

Trenéři: SOBOTKA, BARVÍŘ

Druhý vzájemný fotbalový zápas ve dvou letech absolvovali hokejisté Horácké Slavie Třebíč ve Valči, kde se ve středu 28. června 2017 utkali s místním SK.

Středeční počasí nevypadalo zpočátku vůbec fotbalově, teploměr se šplhal přes třicet stupňů, jenže krátce před utkáním se nebe nad Valčí zatáhlo a přišel i krátký letní deštík, což nejen trávníku, ale i hráčům obou týmů určitě pomohlo.

První poločas se nesl v duchu svižného fotbalu, v němž hráčům komplikoval zpracování míče poměrně silný vítr. Třebíčští hráli první poločas po větru, a tak byli často nastěhováni před bránou Valečských. Škoda několika velkých příležitostí, které hostující hráči nedokázali proměnit. Hlavně Richard Kristl se několikrát chytal za hlavu. Přesto šli Červenobílí do vedení ránou právě již jmenovaného Richarda Kristla z poloviny prvního poločasu.

Domácí se nenechali zahanbit a ještě před tím, než nestárnoucí rozhodčí Čejka ukončil první poločas, bylo srovnáno po hezké akci na 1:1.

Hokejisté do druhé půle prostřídali sestavu a do hry naskočilo hned několik mladších hráčů včetně Tadeáše Krále, který se po individuální akci prosadil i střelecky a rozjásal skupinku třebíčských fanoušků, kteří do Valče přicestovali povzbudit svůj tým. Domácí měli ve druhé půli dobré příležitosti ke srovnání stavu, ale nemířili přesně, jednou míč zastavila levá tyč. Protože další branka už nepadla, skončilo i druhé vzájemné utkání obou celků třebíčským vítězstvím.

Tvoří se nová soupiska, koho uvidíme v Moravských Budějovicích?

22.03.2024

Zažijte finálový víkend! Vstupenky na světový šampionát jsou stále k dispozici

22.03.2024

HST táhne! Návštěvnost i sledovanost zápasů patří v rámci Chance ligy k nejvyšším