Menu +

Horácká Slavia posiluje, ze Zlína přichází Tomáš Fořt a Pavel Sedláček

Aktuální zprávy
T ř e b í č - V útočných řadách Horácké Slavie se v následujících utkáních budou objevovat dvě letos nová jména. Prvním z nich je jednadvacetiletý Tomáš Fořt, který v Třebíči již působil v minulých dvou sezónách. Druhou posilou je devatenáctiletý Pavel Sedláček. Oba hráči mají do Třebíče vyřízeno roční hostování ze Zlína se střídavými starty zpět do Zlína.
Sdílejte článek
 

Zvýšit konkurenci v týmu, zapojit další hráče a posílit ofenzivní sílu týmu a v neposlední řadě také dát prostor mladým hráčům. To je cílem angažování nových útočníků Tomáše Fořta a Pavla Sedláčka.

Tomáš FOŘT

Tomáš FOŘT
Pozice: útočník
Narozen: 7.5.1992
Výška: 185 cm
Váha: 90 kg
Držení hole: levá

“Oba hráči k nám přichází na hostování s vyřízenými střídavými starty zpět do Zlína. Tomáše Fořta dobře známe, působil u nás už v minulých dvou sezónách. Má za sebou vážnou nemoc, ovšem na ledě je už měsíc a teď by u nás měl dostat prostor, aby se mohl pokusit o návrat do formy, kterou měl v minulé sezóně,“ říká k návratu Tomáše Fořta trenér A týmu a zároveň jeho sportovní manažer Kamil Pokorný.

Připomeňme, že Tomáš Fořt byl v minulé úspěšné sezóně vůbec posledním hráčem, který rozjásal zaplněný Zimní stadion Města Třebíče - MANN+HUMMEL ARENU. Byl totiž posledním střelcem Horácké Slavie, když v památném šestém semifinále s Mladou Boleslaví vyrovnával na 1:1.


Pavel SEDLÁČEK

Pavel SEDLÁČEK
Pozice: útočník
Narozen: 19.3.1994
Výška: 184 cm
Váha: 82 kg
Držení hole: levá

“Pavel Sedláček je mladý, talentovaný hráč ročníku 1994, reprezentant do dvaceti let. Také on by nám měl pomoci rozšířit kádr a zvýšit konkurenci v týmu. Společně s Tomášem Fořtem byl loni členem kádru Zlína, který ve finálové sérii play – off extraligy trápil Plzeň. Věříme, že tam nasbíral zkušenosti, které se mu u nás budou hodit,“ vítá příchod mladého a talentovaného forvarda, který splňuje podmínku nového pravidla o zařazování hráčů ročníku narození 1994, Kamil Pokorný.

Podobné články

Aktuální zprávy

Organizační opatření pro přípravná utkání

03.08.2020
Aktuální zprávy

Třebíčský odchovanec Marek Laš ukončil aktivní kariéru

03.08.2020
Aktuální zprávy

Jasztrebie ve čtvrtek nedorazí! Náhradním soupeřem bude Jihlava!

02.08.2020
×
Dnes v 17:30 | Muži
SK Horácká Slavia Třebíč
SKLH Žďár nad Sázavou