Menu +

Horácká Slavia posiluje, ze Zlína přichází Tomáš Fořt a Pavel Sedláček

Aktuální zprávy
T ř e b í č - V útočných řadách Horácké Slavie se v následujících utkáních budou objevovat dvě letos nová jména. Prvním z nich je jednadvacetiletý Tomáš Fořt, který v Třebíči již působil v minulých dvou sezónách. Druhou posilou je devatenáctiletý Pavel Sedláček. Oba hráči mají do Třebíče vyřízeno roční hostování ze Zlína se střídavými starty zpět do Zlína.
Sdílejte článek
 

Zvýšit konkurenci v týmu, zapojit další hráče a posílit ofenzivní sílu týmu a v neposlední řadě také dát prostor mladým hráčům. To je cílem angažování nových útočníků Tomáše Fořta a Pavla Sedláčka.

Tomáš FOŘT

Tomáš FOŘT
Pozice: útočník
Narozen: 7.5.1992
Výška: 185 cm
Váha: 90 kg
Držení hole: levá

“Oba hráči k nám přichází na hostování s vyřízenými střídavými starty zpět do Zlína. Tomáše Fořta dobře známe, působil u nás už v minulých dvou sezónách. Má za sebou vážnou nemoc, ovšem na ledě je už měsíc a teď by u nás měl dostat prostor, aby se mohl pokusit o návrat do formy, kterou měl v minulé sezóně,“ říká k návratu Tomáše Fořta trenér A týmu a zároveň jeho sportovní manažer Kamil Pokorný.

Připomeňme, že Tomáš Fořt byl v minulé úspěšné sezóně vůbec posledním hráčem, který rozjásal zaplněný Zimní stadion Města Třebíče - MANN+HUMMEL ARENU. Byl totiž posledním střelcem Horácké Slavie, když v památném šestém semifinále s Mladou Boleslaví vyrovnával na 1:1.


Pavel SEDLÁČEK

Pavel SEDLÁČEK
Pozice: útočník
Narozen: 19.3.1994
Výška: 184 cm
Váha: 82 kg
Držení hole: levá

“Pavel Sedláček je mladý, talentovaný hráč ročníku 1994, reprezentant do dvaceti let. Také on by nám měl pomoci rozšířit kádr a zvýšit konkurenci v týmu. Společně s Tomášem Fořtem byl loni členem kádru Zlína, který ve finálové sérii play – off extraligy trápil Plzeň. Věříme, že tam nasbíral zkušenosti, které se mu u nás budou hodit,“ vítá příchod mladého a talentovaného forvarda, který splňuje podmínku nového pravidla o zařazování hráčů ročníku narození 1994, Kamil Pokorný.

Podobné články

Aktuální zprávy

HST HRDINŮM vrcholí! V sobotu vzdáme HOLD hasičům

včera
Aktuální zprávy

Horácká Slavia vetuje rozhodčího Daniela Jechoutka

01.12.2022
Aktuální zprávy

O další díl Pojď hrát hokej byl velký zájem

26.11.2022
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC ZUBR Přerov
SK Horácká Slavia Třebíč