Menu +

Horácká Slavia se i letos účastní Charitativního týdne Chance ligy

Aktuální zprávy
T ř e b í č - HST se i letos účastní Charitativního týdne Chance ligy. V rámci této dobročinné akce věnoval třebíčský hokejový klub do související aukce dva velmi cenné artefakty a jeden zážitek. Můžete si vydražit originální dres pro sezonu 2019/2020, který je navíc doplněn podpisy jednotlivých hráčů. Stejně tak je možno uzmout si pro sebe šálu s motivy HST HRDINŮM, i ona bude přitom obohacena podpisy. Pokud ale máte raději spíše zážitky, můžete zacílit na zážitkový balíček, který vám umožní vyzkoušet si práci redaktora v našem hokejovém klubu. Seznámíte se s jeho zákulisím, prohlédnete si kabinu, budete mít možnost udělat si profesionální rozhovor s vybraným hráčem prvního týmu mužů a kdo ví, možná takto společně zahájíme budoucí spolupráci.
Sdílejte článek
 

Odkaz na charitativní aukci zde!


Horácká Slavia Třebíč se i letos účastní Charitativního týdne Chance ligy. Tato dobročinná akce má za úkol pomoci potřebným. Její výtěžek poputuje Klokánku, pomůžete tedy zejména malým dětem. Hlavní suma bude vybrána, stejně jako předešlé roky, prostřednictvím aukce nejrůznějších hokejových artefaktů a suvenýrů. HST do ní věnovala originální dres pro sezonu 2019/2020, který je navíc obohacen podpisy jednotlivých hráčů. Kromě toho si můžete vydražit šálu s motivy HST HRDINŮM, také ta na sobě nese podpisy „A“ týmu bílých hvězd.

Do třetice všeho dobrého můžete získat zážitkový balíček, jenž vám umožní ochutnat práci redaktora Horácké Slavie Třebíč. Podíváte se do zákulisí klubu, zjistíte, jak se spravují naše internetové stránky, prohlédnete si kabinu a v neposlední řadě budete mít možnost napsat si článek, popřípadě vytvořit rozhovor s vybraným hráčem třebíčského týmu mužů. Pokud by vás tato činnost bavila, tak do budoucna rozhodně nevylučujeme možnost další spolupráce. Nemusí tedy zůstat jen u jednorázového zážitku. Zkrátka, jestli vás láká novinařina a chtěli byste si ji vyzkoušet, popřípadě nastartovat v této branži úspěšnou kariéru. Pak je zmíněná příležitost přesně pro vás, proto si ji nenechte ujít.

Šála s motivy HST HRDUNŮM, která je věnována do aukce.

To ale není jediná charitativní akce, které se třebíčský hokejový klub aktivně účastní. Jsme si vědomi své společenské odpovědnosti a chceme pomáhat v maximální možné míře. Proto i letos plánujeme naši charitativní akci s názvem Dvakrát v roce Vánoce. Její náplň bude totožná s předešlými roky. Opět se budeme snažit prostřednictvím sběrného místa získat užitečný materiál pro třebíčskou nemocnici, respektive Dětské domovy, s nimiž dlouhodobě spolupracujeme. Bližší informace vám přineseme během následujícího období.

Podobné články

Aktuální zprávy

Dnešní zápas s Benátkami se NEUSKUTEČNÍ

dnes
Aktuální zprávy

Předseda klubu Martin Svoboda o následující sezoně

včera
Aktuální zprávy

Organizace domácích zápasů v sezoně 2020/2021

včera
×
Dnes v 17:30 | Muži
SK Horácká Slavia Třebíč
HC Benátky nad Jizerou