Menu +

Horácká Slavia vzdá v sobotním utkání se Zubry hold armádě ČR

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - Bílé hvězdy čeká nejen první domácí utkání nové sezony, ale také první zápas z projektu HST HRDINŮM. Třebíčští hokejisté nastoupí na ledovou plochu ve speciálních dresech, které budou k vidění na třech již vybraných utkáních. Bude připraven i bohatý doprovodný program, o kterém se více dočtete v článku. Nutno zmínit, že již zmíněný doprovodný program začíná už hodinu před vhozením úvodního buly. Přijďte proto v čas, aby vám nic neuniklo a odnesli jste si nezapomenutelný zážitek. První zápas z projektu je věnovaný vojákům, a na své si tak přijdou jak milovníci hokeje, tak milovníci vojenské techniky, a dokonce i kynologové. Samotné utkání mezi Třebíčí a Zubry začíná v sobotu v 17:30 na Zimním stadionu Města Třebíče - KHNP ARENĚ. Doprovodný program startuje ještě o hodinu dříve!
Sdílejte článek
 

Živý přenos na Hokejka TV!

Kdybyste chtěli sledovat duel živě, můžete na HOKEJKA TV, kde podle údajů společnosti BPA sport marketing byly domácí streamy HST za minulý ročník na tomto serveru těmi čtvrtými nejvíce navštěvovanými.

Průměrně pak každý přenos z KHNP arény sledovalo 1074 hokejových příznivců. V obou statistikách patřilo našemu klubu čtvrtá příčka mezi všemi účastníky Chance ligy!


První zápas přijde na řadu v sobotu 14.9. Zúčastní se jej vojáci z 22. základny vrtulníkového letectva z Náměště nad Oslavou. Jako doprovodný program bude připravena ukázka vojenské techniky, ukázka kynologie a pověstnou třešničku na dortu obstará přelet vojenské techniky. Celá akce začne v 16:30 hodin. Tedy hodinu před vhozením úvodního buly. Proto prosíme fanoušky, aby na zápas dorazili s dostatečným časovým předstihem. K vidění bude mimo jiné také průlet vojenské techniky v 17:15. To znamená skvělý výhled a jedinečný zážitek pro všechny zúčastněné.

HST HRDINŮM

Projekt Horácké Slavie Třebíč věnovaný vojákům, hasičům a zdravotnickému personálu startuje už tuto sobotu. V prvním zápase vzdá třebíčský klub hold vojákům. Připraven je bohatý doprovodný program, se kterým vás zde podrobně seznámíme.

Utkání se Zubry se zúčastní vojáci z 22. základny vrtulníkového letectva z Náměště nad Oslavou. V doprovodném programu je připravena ukázka vojenské techniky, ukázka kynologie, ale hlavně přelet vojenské techniky. Celá akce začíná už v 16:30. Průlet vojenské techniky proběhne v 17:15. Fanoušci by proto měli přijít včas, aby o žádnou z událostí nepřišli.

 • Generální partner klubu společnost KHNP věnuje každému stému příchozímu originální dres na sezonu 2019/2020. Tato akce bude probíhat během všech tří speciálních utkání 14.9., 19.10. a 2.11.
 • SK Horácká Slavia Třebíč

  Bílé hvězdy zahájily nový ročník Chance ligy v Českých Budějovicích. Už v úvodním dějství zápasu se dostaly do vedení zásluhou přesné trefy Denise Kusého. Domácí odpověděli ve druhé periodě, kdy se jim podařilo vsítit tři branky. Horácká Slavia, ale nadále srdnatě bojovala a zásluhou Lukáše Formana snížila stav utkání na 3:2. I přes velmi bojovný výkon, který Třebíč proti favoritovi soutěže předvedla, zůstaly všechny body na ledě Motoru. Horácká Slavia se však přesvědčila, že se může opřít o skvěle chytajícího Pavla Jekela, který předvedl několik výborných zákroků a držel svůj tým ve hře.

  Statistiky hráčů Horácké Slavie Třebíč

  nejlepší střelec: Denis Kusý (1+0), Lukáš Forman (1+0)

  nejlepší nahrávač: Tomáš Havránek (0+1), Václav Čejka (0+1), Lukáš Nedvídek (0+1)

  lídr kanadského bodování: Denis Kusý (1+0), Lukáš Forman (1+0), Tomáš Havránek (0+1), Václav Čejka (0+1), Lukáš Nedvídek (0+1)

  procentuální úspěšnost zákroků brankářů: Pavel Jekel 92,5%

  HC Zubr Přerov

  Hokejový klub byl v Přerově založen roku 1928. Klub působil v moravské hokejové župě pod názvem SK Přerov. K zápasům využíval přerovský tým sokolský stadion.

  V sezóně 1955/1956 se Přerovu podařilo postoupit z krajského přeboru do divize. Přerov ovšem v divizi setrval jen do sezóny 1969/1970. Následovala totiž sestup zpět do krajského přeboru.

  V roce 1971 se Přerov dočkal zprovoznění nového zimního stadionu a v sezóně 1972/1973 také návratu do divize. Netrvalo dlouho a Přerov se z divize probojoval do třetí ligy. Přerovští fandové měli po třech sezónách znovu důvod k radosti. Jejich tým se dostal do druhé ligy, kterou v sezóně 1981/1982 vyhrál. V roce 1993 došlo k převedení prvoligové licence do Přerova, ale Zubři hned v první sezóně spadli do druhé ligy. Následující rok se však Přerovu podařilo do první ligy znovu postoupit. Další pád o ligu níže zažil Přerov až po sezóně 1997/1988.

  Následovala řada a řada nezdárných pokusů o návrat do první ligy. Podařilo se to až v sezóně 2014/2015, a Přerov se tak mohl po sedmnácti letech radovat z postupu do druhé české nejvyšší hokejové soutěže.

  Přerov pro letošní sezonu získal několik posil. Například brankář Michael Petrásek v minulé sezoně nastupoval za litvínovskou Vervu. Mezi další zvučné posily se řadí Radek Číp, který strávil několik sezon v rakouské EBEL lize.

  Zubři svůj první zápas nového ročníku zvládli. Prostějovské Jestřáby porazili 3:2 v základní hrací době a připsali si tři body do tabulky. Velkou zásluho na vítězství měl mladý obránce Jakub Kubeš, který dvakrát skóroval.

  Statistiky hráčů Přerova

  nejlepší střelec: Jakub Kubeš (2+1)

  nejlepší nahrávač: Tomáš Sýkora (0+2)

  lídr kanadského bodování: Jakub Kubeš (2+1)

  procentuální úspěšnost zákroků brankářů: Michael Petrásek 88,24%

  Sestava Třebíče z minulého utkání: Jekel (Do. Svoboda) – Jenáček, Nedbal, Forman, Padrnos, V. Čejka, D. Mikyska, Furch – Kusý, Nedvídek, Psota – Vodný, Šťovíček, T. Havránek – Malec, Tadeáš Král, Paták – Havlát, Michálek, P. Kratochvíl.

  Sestava Přerova z minulého utkání: Petrásek (Šimonů) – Krisl (A), R. Černý, Zbořil (A), Kubeš, Weinhold, Čáp – Navrátil, Pšurný, T. Doležal – Číp, Hejcman, Moučka – M. Kratochvil, T. Sýkora (C), Goiš – Süss, F. Dvořák, Dufek – Indrák.

  Kompletní program 2. kola Chance ligy

  13. 9. LHK Jestřábi Prostějov - Piráti Chomutov 18:00

  14. 9. HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava 16:00

  14. 9. HC Stadion Litoměřice - HC Frýdek - Místek 17:00

  14. 9. AZ Residomo Havířov - VHK Robe Vsetín 17:00

  14. 9. HC Baník Sokolov - HC RT TORAX PORUBA 2011 17:00

  14. 9. SK Trhači Kadaň - ČEZ Motor České Budějovice 17:00

  14. 9. HC Benátky nad Jizerou - HC Slavia Praha 17:00

  Podobné články

  Pozvánky na zápas

  Bílé hvězdy míří na Lapač, kde budou chtít natáhnout svou vítěznou sérii

  dnes
  Pozvánky na zápas

  Horáckou Slavii čeká domácí bitva o Vysočinu, v níž se jako už tradičně postaví na odpor jihlavská Dukla

  30.11.2021
  Pozvánky na zápas

  Horácká Slavia bude chtít na domácím ledě prodloužit svou vítěznou sérii proti Šumperku

  23.11.2021