Menu +

Horácká Slavia zajíždí na led Benátek nad Jizerou

Pozvánky na zápas
T ř e b í č - Horácká Slavia Třebíč dnes odstartuje první ze dvou víkendových zápasů. Dnes zajíždí mužstvo trenéra Šindela na led Benátek nad Jizerou. Benátky v poslední době celkem pravidelně sbírají body. Horáckou Slavii tak za ziskem dalších prvoligových bodů nečeká vůbec nic lehkého. Utkání HC Benátky nad Jizerou- SK Horácká Slavia Třebíč startuje v sobotu 9. ledna od 17:00. Zápas budete moci sledovat v tradičním ON- LINE přenosu.
Sdílejte článek
 
Benátský hokej prožívá velmi dobré období. Z posledních sedmi ligových utkání vyšlo liberecké béčko na prázdnou pouze jednou a to v zápase v Kadani. V posledním ligovém utkání zajížděla farma na led Vrchlabí, kde zvítězila 2:1. Jak již bylo řečeno, poslední ligová kola Benátky zažívají téměř pravidelný bodový přísun. Proto momentálně figurují na 8. příčce prvoligové tabulky.

Pohled do statistik

Nejlepším brankářem soupeře je Třebíči dobře známý Michal Nedvídek, který odchytal v benátských barvách 20 utkání. Svoji procentuální úspěšnost zákroků si drží nad 94%, což je pro brankáře velmi dobré číslo. Druhým brankářem je Jiří Stejskal, jež odchytal shodný počet utkání jako jeho kolega. Stejskalova procentuální úspěšnost zákroků je nad 91%. Mezi obránci vede kanadské bodování liberecký Petr Kolman. Doposud ovládal statistiky mezi útočníky jihlavský Martin Krupka, ovšem tomu skončilo hostování a vrací se zpět na Vysočinu. Druhou útočnou hrozbou bude pro Horáky bezesporu Petr Kyca, který po odchodu Krupky vévodí benátským statistikám.

Hokej v Benátkách asi není číslo jedna

Zřejmě ani výsledkový vzestup nepřiláká do hlediště více fanoušků. Benátky jsou v tabulce návštěvnosti na 15. příčce. Domácí zápasy přilákají na zimní stadion pouhých 541, což je na druhou nejvyšší soutěž zahanbující.


Horáci mají tento víkend opravdu hodně nabitý. Dnes zajíždějí na led Benátek a zítra od 17:30 hostí v odloženém utkání Olomouc. Všichni jsou tedy zvědaví, jak úspěšný víkend to pro Horáckou Slavii bude. Již dnes by měl nastoupit po zranění Bartoš. Také reprezentační trio Káňa, Ostřížek, Kempný by se mělo do dnešního utkání zapojit.

Sestavy obou mužstev z minulých kol

Benátky n.J.: Nedvídek (Stejskal) - Drábek, Kajínek, Pavlů, Hrach, Kolmann, Mrkvička, Tondr - Kica, Hudíček, Loskot, Kopic, Skořepa, Nevyhoštěný, Kudrna, Pabiška, Vařecha, Jech, Urban, Bárta, Weiss.

SK Horácká Slavia Třebíč: Lev - Sedláček, Ostrčil, Kania, Koktan, Hrbáček, Bulička, Kadela R., Kaláb - Laš, Dolníček, Burian - Rod, Krätzer, Stejskal - Čech, Zahradník, Obdržálek - Přibyl, Vítek, Kundela.

Podobné články

Pozvánky na zápas

Chance liga valí dál, v pondělí zavítá do Třebíče nováček z Kolína

před 2 dny
Pozvánky na zápas

Sobotní duel nabídne souboj sousedů v tabulce. Do Třebíče přijede Sokolov!

22.01.2021
Pozvánky na zápas

Bílé hvězdy budou po třech výhrách usilovat i o skalp Trhačů

18.01.2021