Menu +

Horáckou Slavii Třebíč posílí kanadský obránce Ryley Miller a brankář Filip Novotný

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Horácká Slavia hlásí zhruba dva týdny před koncem přestupního termínu dvě nové posily. Jednou z nich je dvaadvacetiletý kanadský obránce Ryley Miller. Posilou do brankoviště je gólman Sparty Praha Filip Novotný.
Sdílejte článek
 

Oba hráči přichází do Horácké Slavie na střídavé starty a o jejich nasazování do zápasů se bude rozhodovat vždy zápas od zápasu.

“Obránce Ryley Miller k nám přichází z nižší zámořské soutěže ECHL přes Kometu Brno, která si jej vytipovala jako možnou posilu svých obranných řad. Ryley s námi již týden trénuje a nyní po vyřízení všech formalit by nám měl být k dispozici i v utkáních,“ potvrdil příchod defenzivně laděného 183 centimetrů vysokého obránce sportovní manažer týmu mužů a zároveň hlavní trenér A týmu Horácké Slavie Kamil Pokorný.

Druhou posilou je brankář Filip Novotný. Shodou okolností rovněž daadvacetiletý hráč - gólman přichází do Třebíče ze Sparty Praha a týmu by měl pomoci hlavně svými zkušenostmi, které nasbíral nejen v extralize ale i v první lize, kde chytal za Beroun a Jihlavu, jejímž je odchovancem. Filip Novotný se také mihl v sezóně 2006/2007 v dresu Horácké Slavie, kde chytal několik zápasů za dorost.
“Brankář Sparty Praha Filip Novotný má zkušenosti s první ligou, ale také s extraligou a my jeho angažováním chceme vyřešit dlouhodobější zranění brankáře Martina Faltera. Oba hráči k nám přichází na střídavé starty a věříme, že budou posilami,“ doplnil informaci Kamil Pokorný.

Podobné články

Aktuální zprávy

Aktuální informace k dění v klubu

včera
Aktuální zprávy

Dnešní zápas s Benátkami se NEUSKUTEČNÍ

před 3 dny
Aktuální zprávy

Předseda klubu Martin Svoboda o následující sezoně

18.09.2020