Menu +

Horáckou Slavii čeká druhé domácí utkání v řadě, bude bojovat s ústeckým Slovanem

Pozvánky na zápas
T ř e b í č – Bílé hvězdy čeká druhé domácí utkání v řadě. Tentokráte změří Horácká Slavia své síly s ústeckým Slovanem. Třebíč své poslední odehrané utkání s Havířovem zvládla na výbornou. Svého soupeře uzemnila pěti vstřelenými brankami a získala všechny vody. Dvěma přesnými trefami na sebe navíc upozornil Michal Vodný. Ústecký Slovan měl v posledním odehraném utkání stejného soupeře jako Horácká Slavia. Havířov se v tomto utkání rozstřílel a zvítězil vysokým výsledkem 9:1. Bílé hvězdy se s Ústím nad Labem v letošní sezóně utkaly třikrát a ze všech těchto utkání vyšly jako vítězné mužstvo. Přijďte i vy podpořit třebíčské hokejisty a pomozte vytvořit skvělou diváckou kulisu, která požene Horáckou Slavii za vítězstvím. Utkání mezi Třebíčí a ústeckým Slovanem začíná v pondělí v 17:30 na Zimním stadionu Města Třebíče - KHNP ARENĚ.
Sdílejte článek
 

HC Slovan Ústí nad Labem

Hokejový klub v Ústí nad Labem vznikl v roce 1963. Klub hrál krajský přebor pod názvem Slovan NV. Slovanu se podařilo v krajském přeboru zvítězit, ale následná kvalifikace o druhou ligu skončila nezdarem.

V sezóně 2002/2003 dostal klub nový název HC Slovan Ústečtí Lvi. V sezóně 2006/2007 se Slovanu podařilo vyhrát první ligu a postoupit do extraligy. Pro ústecké hokejisty a fanoušky to byl nezapomenutelný zážitek. Ústí nad Labem se však v tuzemské elitní soutěži nedařilo a následoval pád zpět do první ligy.

Ústí ale neskládalo zbraně, a i v dalších sezónách bylo jedním z lídrů první ligy. V následujících pěti sezónách se Slovan marně snažil o návrat mezi tuzemskou elitu. Slovan se v těchto sezónách dostal dvakrát do baráže, dvakrát prohrál ve finále a jednou v semifinále. Velkolepý návrat se tedy nekonal. Posledním velkým úspěchem Ústeckých Lvů bylo vyřazení Kladna ve čtvrtfinále Chance ligy a následné semifinále.

Statistiky hráčů Horácké Slavie Třebíč

nejlepší střelec: Lukáš Nedvídek (17+21), Silvester Kusko (17+18)

nejlepší nahrávač: Lukáš Nedvídek (17+21)

lídr kanadského bodování: Lukáš Nedvídek (17+21)

procentuální úspěšnost zákroků brankářů: Karel Vejmelka 92,53%, Lukáš Dostál 91,71%, Pavel Jekel 88,76%, Dominik Svoboda 92,42%

Statistiky hráčů Slovanu Ústí nad Labem

nejlepší střelec: Jan Veselý (19+12)

nejlepší nahrávač: Lukáš Volf (9+21)

lídr kanadského bodování: Jan Veselý (19+12)

procentuální úspěšnost zákroků brankářů: Jan Dlouhý 89,69%, Dominik Groh 84,42%, Štěpán Lukeš 88,84%, Aleš Stezka 90,76%, Martin Volke 81,82%

Poslední odehrané zápasy Třebíče

SK Horácká Slavia Třebíč - ČEZ Motor České Budějovice 3:4 po samostatných nájezdech

LHK Jestřábi Prostějov - SK Horácká Slavia Třebíč 2:1 po samostatných nájezdech

SK Horácká Slavia Třebíč - SK Trhači Kadaň 4:3

Rytíři Kladno - SK Horácká Slavia Třebíč 4:2

SK Horácká Slavia Třebíč – AZ Residomo Havířov 5:2

Poslední odehrané zápasy Ústí nad Labem

ČEZ Motor České Budějovice - HC Slovan Ústí nad Labem 2:3

HC Slovan Ústí nad Labem - LHK Jestřábi Prostějov 4:3

SK Trhači Kadaň - HC Slovan Ústí nad Labem 3:6

HC Slovan Ústí nad Labem - Rytíři Kladno 2:3

AZ Residomo Havířov - HC Slovan Ústí nad Labem 9:1

Sestava Třebíče z minulého utkání: Vejmelka (Do. Svoboda) – Szathmáry, Vl. Brož, Nedbal, L. Vágner, Bilčík, V. Čejka, Furch – Psota, Nedvídek, Kusko – Paták, Tadeáš Král, Malec – P. Kratochvíl, M. Novák, Vodný – Havlát, Süss, J. Čejka.

Sestava Ústí nad Labem z minulého utkání: Stezka (40. Groh) – Blaha, Buchtela, Weinhold, Březák, Hes, Zukal, Mert, Gottfried (A) – Melka (C), Roubík, Chrpa – Davídek, Šťovíček (A), D. Merta – Planý, Tůma.

Podobné články

Pozvánky na zápas

Bílé hvězdy se poprvé v sezoně představí před domácími fanoušky v souboji s Benátkami nad Jizerou

17.09.2020
Pozvánky na zápas

Horácká Slavia míří do Prostějova, kde změří síly s tamní jestřábí letkou

14.09.2020
Pozvánky na zápas

První mistrovské utkání je tady! Bílé hvězdy míří k předehrávce třicátého kola do Litoměřic

10.09.2020