Menu +

Informace ke zraněným hráčům ze zápasu s Litoměřicemi

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Při utkání s Litoměřicemi došlo k nepříjemné srážce hostujícího hráče s brankářem Pavlem Jekelem. Pavel musel být po ošetření a zafixování páteře na ledě odnesen na nosítkách a dopraven do nemocnice. Po tvrdém souboji u hrazení musel ze hry odstoupit i Tomáš Mlynář a v průběhu zápasu také Michal Furch. Všichni absolvovali vyšetření v třebíčské nemocnici.
Sdílejte článek
 

 • HLASUJEME SPOLEČNĚ PRO GÓL TOMÁŠE HAVRÁNKA #dameto

 • Statistiky

  Pavel Jekel ještě večer nemocnici opustil s tím, že bude i nadále sledován a další lékařská vyšetření absolvuje ještě v Brně. "Nakonec to vypadá, že Pavel byl po tom tvrdém nárazu hodně otřesen, ale žádné vážné zranění se nepotvrdilo. Uvidíme, co řeknou ještě další vyšetření v Brně. Předpokládáme, že asi do týdne by mohl být znovu připraven na další zápasy," říká asistent trenéra Jaroslav Barvíř.

  Dalším hráčem, který odstoupil ze hry, byl Tomáš Mlynář. "Ten je na tom o něco hůř. Má slabší otřes mozku. Sice to po tom ataku ještě jedno střídání zkusil, ale myslím, že i diváci si všimli, že to nešlo. Bude mít minimálně týden klidu a pak se uvidí, co dál," informuje Barvíř.

  Statistiky

  Aby toho nebylo málo, zápas nedokončil ani Michal Furch. Ten ale po ošetření v nemocnici odešel sám a už dnes absolvoval s týmem dopolední trénink.

  Statistiky

  Na marodce nadále zůstávají Lukáš Paták, Jan Wasserbauer a Karel Nedbal.

  Statistiky

  Statistiky

  Statistiky

  Podobné články

  Aktuální zprávy

  Výsledky prvního prosincového víkendu

  před 2 dny
  Aktuální zprávy

  DŮLEŽITÉ!

  01.12.2021
  Aktuální zprávy

  Tradiční souhrn mládežnického a dětského hokeje

  29.11.2021