Menu +

Jak si vedla mládež a žáci HST o posledním říjnovém víkendu?

Mládežnický hokej
Prodloužený víkend ve znamení hokeje pro juniorskou, dorosteneckou i žákovské kategorii, výsledky zápasů i komentáře trenérů HST, pro vás stručně shrneme na následujících řádcích.
Sdílejte článek
 

Ve čtvrtek 27.10. jsme hostili prostějovský tým juniorů a porazili jej 9:3. Trenér David Dolníček chválí celý tým: „Nastoupili jsme s elánem a chutí a po první třetině bylo rozhodnuto.“

Velmi důležité vítězství slavil v pátek v Sokolově tým dorostu. Trenér Nikola Marek, ale spíš než výkon týmu, hodnotil výkon jednoho z rozhodčích: „Bylo to naprosto šílené, s něčím takovým jsem se ještě nesetkal…Celý zápas nás řezal, vymýšlel si fauly tak hloupým způsobem, že je soupeř musel odvolávat. Naštěstí jsme to ubojovali a čtyřhodinová cesta domů byla příjemnější.“

Utkání 9. tříd v Břeclavi, které skončilo 5:3 pro soupeře, trenér Malena hodnotí vcelku pozitivně: „V zápase jsme měli dobrý pohyb, dobře jsme napadali a tím si vytvářeli hodně šancí. Zabrzdil nás vstup do 2. třetiny, kdy jsme hned v průběhu prvních dvou střídání, dostali dva góly. Zápas jsme však nevzdali a v závěru jsme sahali po vyrovnání. Tým jsem pochválil za odvedenou hru.“

Starší žáci B sehráli doma celkem vyrovnaný zápas proti Telči s výsledkem 3:4: „Poslední třetina se nám moc nepovedla a soupeř nás potrestal gólem v poslední minutě,“ shrnul hru trenér Sedláček.

Sobotní zápas týmu starších žáků A v Břeclavi skončil 6:5 pro soupeře. Dle slov trenéra Maleny ho hráči HST, i přes dobrý vstup do utkání, nakonec nezvládli.

„V utkání s druhým týmem tabulky jsme předvedli opět výborný nástup, který jsme vyjádřili i gólově. Třetí třetina se pouze dohrávala,“ komentuje domácí zápas proti brněnským Warriors s konečným výsledkem 8:1 trenér Dolníček.

V neděli hrály kategorie žáků. Starší žáci B prohráli v Moravských Budějovicích 1:5 – střelecky se jim vůbec nedařilo. Mladším žákům C se proti Warriors dařilo pouze v první části zápasu a prohráli 4:8. A ani starším žákům A v neděli nešly nohy a ač bojovali, na výhru to nestačilo…Utkání skončilo 3:6. Kluci z 9. třídy si naopak zahráli pohodový zápas, ve kterém byli od začátku lepším týmem. O tom svědčí i výsledek 10:1.

Podobné články

Mládežnický hokej

Hokejový víkend třebíčské mládeže

před 2 dny
Mládežnický hokej

Víkend plný žákovských a mládežnických utkání a jejich výsledky

28.11.2022
Mládežnický hokej

Výsledky mládeže HST posledních dní

21.11.2022
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC ZUBR Přerov
SK Horácká Slavia Třebíč