Menu +

Jakub Čuřík a Jaroslav Moučka jedou reprezentovat na MS v in - line hokeji

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Hned dva hráči připravující se na novou hokejovou sezónu v Horácké Slavii Třebíč budou reprezentovat Českou republiku na turnaji v in - line hokeji. Společně s Jakubem Čuříkem odjede do Drážďan i Jaroslav Moučka. Mistrovství světa v in - line hokeji se koná v Drážďanech 2 - 8. června a reportáž z něj pravidelně připravuje i sportovní kanál České televize.
Sdílejte článek
 

O krátký komentář k nominaci dvou hráčů z kádru Horácké Slavie jsme požádali Kamila Pokorného, který společně s Radkem Novákem znovu povede tým mužů do prvoligových bojů.

"Jaroslav Moučka byl na soupisku nominován dodatečně místo jednoho hráče, kterého nepustil jeho klub. Oba hráči, jak JAKUB ČUŘÍK, tak JAROSLAV MOUČKA v letní přípravě pracují velmi trvdě a příkladně, takže s jejich uvolněním jsme neměli žádný problém a start na turnaji jsme jim umožnili," vysvětluje sportovní manažer a trenér týmu mužů Horácké Slavie Třebíč Kamil Pokorný.

"Je to pro náš klub i určitá forma ocenění a propagace, klukům přejeme na turnaji hodně sportovního štěstí," doplnil hlavní muž lavičky Horácké Slavie.

Podobné články

Aktuální zprávy

Organizační opatření pro přípravná utkání

03.08.2020
Aktuální zprávy

Třebíčský odchovanec Marek Laš ukončil aktivní kariéru

03.08.2020
Aktuální zprávy

Jasztrebie ve čtvrtek nedorazí! Náhradním soupeřem bude Jihlava!

02.08.2020