Menu +

Jaroslav Barvíř před utkáním s Motorem: Na zápas se těšíme, pro dobrý výsledek uděláme všechno

Aktuální zprávy
T ř e b í č - V pondělí večer čeká Bílé hvězdy další soutěžní utkání. V článku naleznete některé novinky z třebíčského kádru a také očekávání trenéra Jaroslava Barvíře.
Sdílejte článek
 

Třebíčské hokejisty dnes čeká další důležitý zápas. Svěřenci trenérů Sobotky a Jaroslava Barvíře vyzvou před vlastními fanoušky lídra soutěže z Českých Budějovic. Motor momentálně disponuje na čele tabulky pohodlným náskokem čítajícím šest bodů. Je tak jasné, že Bílé hvězdy čeká silný protivník. Tým z Vysočiny je však připraven opět podat maximální výkon. „Čeká nás lídr soutěže, který má samozřejmě velkou kvalitu. Jejich největší síla je v předbrankovém prostoru, protože mají silové typy útočníků, kterými jsou například Jan Veselý nebo Lukáš Endál. My se proto budeme snažit hrát důrazně. Další devízou Českých Budějovic jsou přesilovky, mají na ně vhodné hráče, takže dalším důležitým prvkem dnešního zápasu bude z našeho pohledu, abychom se vyhnuli faulům,“ říká trenér Barvíř.

Sestava HST dozná před večerním utkáním některých změn. Mimo hru je zraněný kapitán Václav Čejka, jenž si v minulém zápase přivodil po zásahu pukem zlomeninu dvou prstů. „Diagnóza v případě Vaška hovoří o zlomenině záprstních kostí, odhadovaná doba rekonvalescence je v řádu pěti týdnů. Věříme, že léčba bude probíhat bez komplikací a že vše sroste ideálně,“ pověděl Barvíř.

Zároveň se dnes v třebíčském dresu objeví tři mladí obránci, kteří mají na Vysočinu vyřízeny střídavé starty. Jedná se o Dalimila Mikysku, Daniela Kowalczyka a Adama Rutara. Co se týče složení útočných formací, zde dojde pouze ke kosmetickým úpravám.

„Zveme fanoušky na dnešní utkání, uděláme vše pro dobrý výsledek, doufáme, že nás lidé přijdou podpořit v hojném počtu,“ uzavírá Jaroslav Barvíř.

Podobné články

Aktuální zprávy

VIDEO: Připomenutí kariéry Radka Nováka. Aneb třebíčský patriot se vším všudy

před 2 dny
Aktuální zprávy

První pomoc na ulici a další vzpomínky na Radka Nováka od redakce HST

před 3 dny
Aktuální zprávy

Vzpomínky hráčů na Radka Nováka - NEZAPOMENEME! Zelenka, Hrubec, Erat, Čermák a další

23.05.2020