Menu +

Juniorka a její první prohra za tři body, dorost stále v roli favorita

Mládežnický hokej
Víkend, který právě uběhl a který všechny naše mládežnické kategorie opět věnovaly hokejovým soubojům, přinesl jak výhry, tak i prohry, zkrátka vše, co ke sportu patří. Výsledky včetně komentářů a hodnocení trenérů HST jsme pro vás, jako každé pondělí, shrnuli do následujících řádků.
Sdílejte článek
 

V pátek sice nebylo třináctého, ale družstvo juniorů zažilo svou zatím jedinou letošní prohru v základní hrací době. Utkání v Břeclavi skončilo výsledkem 3:2 pro domácí tým a trenér David Dolníček jej popisuje: „V rozhodujících momentech jsme neproměnili velké šance a naopak jsme po nenápadné střele inkasovali rozhodující gól. Na ten jsme nedokázali zareagovat ani při dlouhé hře bez brankáře.“

V Poděbradech mezitím náš tým dorostu vítězí 8:2 a podle slov trenéra Nikoly Marka měli kluci, až na malý výpadek ve druhé třetině, celý zápas pod kontrolou.

Další zápasy pátku 11.2. proběhly na jihlavském zimním stadionu. Utkali se tu mladší žáci D: „Soupeř rozhodl zápas v našem brankovišti, kde jsme dostali pět gólů z dorážek,“ komentuje hru s konečným výsledkem 8:2 trenér Rostislav Malena. Starší žáci B, kteří prohráli 4:9 podle trenéra odehráli zápas bez zápalu a touhy vyhrát. Jediné pozitivum prý byly tři góly hráče P. Houzara.

V sobotu se na domácím kluzišti střetli mladší žáci C a starší žáci A se soupeři z Českých Budějovic. Oba naše týmy prohrály, i když v případě céčka to bylo těsné a trenér kluky chválí: „Byl to vyrovnaný zápas plný krásných akcí a i přes těsnou prohru musím celý tým pochválit za nasazení a předvedenou hru." Českobudějovický tým, který porazil naše starší žáky A 12:3, byl dle hodnocení trenéra Maleny jasně lepší a zaslouženě vyhrál.

V neděli si celá juniorská grupa Davida Dolníčka spravila chuť a doma drtivě porazila Českou Třebovou 11:1. Stručný a jednoznačný komentář trenéra hovoří za vše: „Od začátku do konce jasná záležitost pro náš tým.“

Podobné články

Mládežnický hokej

Hokejový víkend třebíčské mládeže

05.12.2022
Mládežnický hokej

Víkend plný žákovských a mládežnických utkání a jejich výsledky

28.11.2022
Mládežnický hokej

Výsledky mládeže HST posledních dní

21.11.2022