Menu +

KMOTR BOWLING CUP, autogramiáda a představení nového dresu HST

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Ve středu 31. srpna mají fanoušci Horácké Slavia a Bowlingu jedinečnou příležitost strávit příjemné odpoledne. V Restauraci U Kmotra totiž bude probíhat velký bowlingový turnaj a právě 31. srpna od 13 do 14 hodin zde bude také autogramiáda hráčů Horácké Slavie, v rámci níž bude také představen nový dres na sezónu 2011 – 2012. Autogramiády se zúčastní Milan Přibyl, Martin Čech, Martin Dočekal, Martin Havran a Lukáš Sláma. Pro zájemce budou připraveny kartičky hráčů zdarma. Všechny Vás na akci srdečně zveme.
Sdílejte článek
 


Originální hraný dres si zajitíte v akci VIP PARTNER

Nový originální hraný dres se jménem Vámi vybraného hráče, permanntku a další výhody pro sezónu 2011 - 2012 si můžete už teď zajistit v jedinečné akci
VIP PARTNER HST.

1. ročník mezinárodního bowlingového turnaje - jednoho z největších v ČR - zatím největší turnaj na herně U Kmotra! Jedinečná možnost vidět špičkový bowling v podání nejlepších hráčů ČR a SR!

Po celý týden doprovodné akce - včetně bowlingu hokejistů SK HS Třebíč spojeného s autogramiádou a představením nových dresů na nadcházející sezonu 2011/2012! Autogramiáda a představení nového dresu proběhne ve středu 31. srpna od 13:00 do 14:00.

Kde se hraje

Bowlingové centrum U Kmotra, Táborská 406, Třebíč (vedle supermarketu).

Kdy se hraje

Turnaj se hraje od pondělí 29. srpna do neděle 4. září 2011. Od pondělí do soboty se hrají kvalifikační rundy a ve stejný den rovnou i semifinále. V neděli 4. 9. 2011 je finálový den, kam se dostanou z každého hracího dne ti nejúspěšnější.

Kdo hraje

Turnaj je připraven pro jakékoliv hráčky a hráče bowlingu, zájmové, náhodné, amatérské, sportovní. Jde o jednorázové setkání hráček a hráčů všeho typu a všech úrovní. Smyslem je zahrát si, pobavit se a porovnat své bowlingové umění s ostatními. Turnaj je velmi bohatě dotován cenami, je připraven stylově v duchu filmu Kmotr, jsou přizpůsobeny i zcela originální ceny pro hráče. Občasní hráči a hráči s nižší výkonností se nemusejí bát, že neuspějí, protože jim systém turnaje přiděluje tzv. handicapy, tedy připočítávání bodů navíc ke každé hře. Uspět tedy může opravdu každý.

Organizátoři

Turnaj organizuje bowlingové centrum U Kmotra v Třebíči, kde se turnaj hraje, v úzké spolupráci s TV magazínem Český bowling, Českou bowlingovou asociací a dalšími bowlingovými subjekty a partnery.

Propagace

Informace o turnaji proběhnou největšími bowlingovými internetovými servery, v tisku, v bowlingových centrech. Z finálového dne bude pořízena reportáž do magazínu Český bowling vysílaného na ČT4 Sport. Účast přislíbily jednak bowlingové špičky, ale i lidé kolem Českého bowlingu. Výsledky turnaje budou prezentovány na internetu a v České televizi, případně v dalších médiích.

Ostatní info

Celý turnaj je připraven ve stylu filmu "Kmotr", včetně zcela specifických cen. Čekající hráči budou moci zhlédnout přímo v centru všechny díly Kmotra. Čekají Vás i další "stylová" překvapení. Centrum má kvalitní kuchyni s plným zázemím, připravena budou i jídla a chody za výrazně příznivé ceny. Připraveno je i pár netradičních soutěží o ceny, které budou vyhlašovány vždy až na místě. Nechte se překvapit, šanci mají všichni.

Bližší informace, propozice a přihlášky na: www.bowling-trebic.cz .

Podobné články

Aktuální zprávy

Sportovec města Třebíče 2020

dnes
Aktuální zprávy

Horké novinky

včera
Aktuální zprávy

HST v roce 2021 a budoucí směřování klubu

včera