Menu +

Karel Nedbal zůstává v Pardubicích na dobu neurčitou. Proti Sokolovu uděláme každopádně pro vítězství vše, říká Jaroslav Barvíř

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Přinášíme vám aktuální informace k třebíčskému kádru. Na základě vzájemné spolupráce s pardubickým Dynamem bude obránce Karel Nedbal působit na východě Čech po dobu neurčitou. Dále se v článku dočtete, co čeká trenér Jaroslav Barvíř od večerního utkání proti Sokolovu.
Sdílejte článek
 

Obránce Karel Nedbal zůstává v rámci vzájemné spolupráce s Pardubicemi na východě Čech po dobu neurčitou. Pracovitý zadák odehrál letos v dresu bílých hvězd 32 zápasů (0+10). Jeho největší doménou je poctivá defenzivní hra, však také patří k nejlépe blokujícím hráčům celé Chance ligy. Nyní bude rodák z Čáslavi nastupovat za extraligové Pardubice. Doba jeho působení u Dynama prozatím není ohraničena žádným konkrétním časovým termínem, což znamená, že se třiadvacetiletý zadák může na Vysočině zase brzy objevit.

"V rámci vzájemné spolupráce s Pardubicemi bude Karel Nedbal působit na východě Čech po dobu neurčitou. O dalším vývoji budeme naše fanoušky včas informovat. Naše odhodlání do dalších zápasů to každopádně nijak nesnižuje. Na večerní zápas proti Sokolovu se všichni těšíme. Jsme na něj dobře připraveni a uděláme všechno, abychom v něm zvítězili. Chceme potěšit naše fanoušky a dát jim takový předvánoční dárek v podobě dobré hry a tří bodů. Chtěl bych diváky do ochozů KHNP ARÉNY pozvat. Pojďme si společně užít poslední utkání před Štědrým dnem," říká Jaroslav Barvíř.

Soupeřem Horáků bude nováček ze Sokolova. Ten prožívá těžký premiérový ročník v Chance lize. Svěřenci Karla Mlejnka prozatím nasbírali pouhých 18 bodů. Hůře už je na tom jen Kadaň. Barvy Západočechů hájí celá řada mladých hokejistů Karlových Varů. Právě s Energií Baník totiž úzce spolupracuje. Nejproduktivnějšími hráči Sokolova jsou Jaromír Kverka mladší a Tomáš Vracovský. Oba mají na svém kontě shodných 29 kanadských bodů.

Poslední dva zápasy znamenaly pro Západočechy jedno vítězství a jednu porážku. Nejdříve zvítězila družina Karla Mlejnka v Prostějově 4:1, posléze nestačila mezi vlastními mantinely na Frýdek-Místek poměrem 4:7.

Podobné články

Aktuální zprávy

Schůzka a jednání s Karlem Nedbalem a Václavem Čejkou

20.10.2020
Aktuální zprávy

Dohoda na ukončení spolupráce

16.10.2020
Aktuální zprávy

Vyjádření hráčů HST k událostem v klubu

13.10.2020