Menu +

Karel Šefčík se vrací do Horácké Slavie jako asistent trenéra juniorů

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Dnes byl vybrán nový asistent trenéra extraligových juniorů Horácké Slavie. Stal se jím bývalý výborný obránce Rosic, Jihlavy, Opavy, Havířova a hlavně Horácké Slavie Třebíč, Karel Šefčík. Připomeňme, že hlavním koučem je Štěpán Oberreiter, s nímž by měl Karel Šefčík vyvořit kvalitní trenérskou dvojici.
Sdílejte článek
 
Karel Šefčík ještě v minulé sezóně hrál krajský přebor za Moravské Budějovice, které bojovaly o postup do druhé ligy. Letos se postaví společně se Štěpánem Oberreiterem na lavičku třebíčské juniorky.


Na tuto pozici jsme měli tři kandidáty. Pro Karla nakonec rozhodlo to, že v Třebíči dlouho hrál, zná to tady a je to bývalý výborný obránce. Věřím, že společně se Štěpánem Oberreiterem vytvoří kvalitní trenérskou dvojici a že mladým hráčům předá něco ze svých bohatých a dlouholetých zkušenosti," uvedl sportovní manažer Horácké Slavie, Kamil Pokorný.


Kdo je KAREL ŠEFČÍK


Narodil se 15. října 1974 a patří ke generaci hráčů, kteří pro Třebíč vybojovali historický postup do první ligy mužů.
Kromě první ligy, kterou hrál v dresech celků Senators Rosice, Hvězdy Brno, Dukly Jihlava, Slezanu Opava, Havířov Panthers a Horácké Slavie Třebíč, okusil rovněž extraligový chlebíček.
V sezóně 98/99 naskočil k šestnácti utkáním nejvyšší české soutěže za Zlín.
Po sezóně 2006-07, zejména ze zdravotních důvodů, ukončil profesionální kariéru, ale od hokeje nadobro neodešel. Hrál za Moravské Budějovice, s nimiž se v minulé sezóně probojoval až do kvalifikace o druhou ligu.
Nyní se vrací zpět do Horácké Slavie, kde bude po boku Štěpána Oberreitera působit jako asistent trenéra extraligových juniorů.

Podobné články

Aktuální zprávy

VIDEO: Připomenutí kariéry Radka Nováka. Aneb třebíčský patriot se vším všudy

před 2 dny
Aktuální zprávy

První pomoc na ulici a další vzpomínky na Radka Nováka od redakce HST

před 3 dny
Aktuální zprávy

Vzpomínky hráčů na Radka Nováka - NEZAPOMENEME! Zelenka, Hrubec, Erat, Čermák a další

23.05.2020