Menu +

Karel Šefčík se vrací do Horácké Slavie jako asistent trenéra juniorů

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Dnes byl vybrán nový asistent trenéra extraligových juniorů Horácké Slavie. Stal se jím bývalý výborný obránce Rosic, Jihlavy, Opavy, Havířova a hlavně Horácké Slavie Třebíč, Karel Šefčík. Připomeňme, že hlavním koučem je Štěpán Oberreiter, s nímž by měl Karel Šefčík vyvořit kvalitní trenérskou dvojici.
Sdílejte článek
 
Karel Šefčík ještě v minulé sezóně hrál krajský přebor za Moravské Budějovice, které bojovaly o postup do druhé ligy. Letos se postaví společně se Štěpánem Oberreiterem na lavičku třebíčské juniorky.


Na tuto pozici jsme měli tři kandidáty. Pro Karla nakonec rozhodlo to, že v Třebíči dlouho hrál, zná to tady a je to bývalý výborný obránce. Věřím, že společně se Štěpánem Oberreiterem vytvoří kvalitní trenérskou dvojici a že mladým hráčům předá něco ze svých bohatých a dlouholetých zkušenosti," uvedl sportovní manažer Horácké Slavie, Kamil Pokorný.


Kdo je KAREL ŠEFČÍK


Narodil se 15. října 1974 a patří ke generaci hráčů, kteří pro Třebíč vybojovali historický postup do první ligy mužů.
Kromě první ligy, kterou hrál v dresech celků Senators Rosice, Hvězdy Brno, Dukly Jihlava, Slezanu Opava, Havířov Panthers a Horácké Slavie Třebíč, okusil rovněž extraligový chlebíček.
V sezóně 98/99 naskočil k šestnácti utkáním nejvyšší české soutěže za Zlín.
Po sezóně 2006-07, zejména ze zdravotních důvodů, ukončil profesionální kariéru, ale od hokeje nadobro neodešel. Hrál za Moravské Budějovice, s nimiž se v minulé sezóně probojoval až do kvalifikace o druhou ligu.
Nyní se vrací zpět do Horácké Slavie, kde bude po boku Štěpána Oberreitera působit jako asistent trenéra extraligových juniorů.

Podobné články

Aktuální zprávy

Budeme se snažit urvat všechny možné body, velí Ondra Malec

dnes
Aktuální zprávy

Třebíčští hokejisté zabodovali v anketě Sportovec města Třebíče. Lukáš Nedvídek vyhrál v hlavní kategorii

před 3 dny
Aktuální zprávy

O kapku lepší hokej aneb Míšův příběh

10.02.2020