Menu +

Kometa odjela z Třebíče s nepořízenou

Ohlasy po utkání
T ř e b í č - 44. kolo první hokejové ligy svedlo k souboji již tradiční soupeře, tým Třebíče a hostující mužstvo HC Kometu Brno. Kometa přijela na Vysočinu s cílem ukončit mizérii výsledků z posledních utkání a Třebíč si chtěla napravit reputaci z nepovedeného zápasu v Boleslavi. "Pro nás to bylo velice těžké utkání, chtěli jsme je moc vyhrát, a to se naštěstí povedlo," usmívá se po zápase Martin Fryauf.
Sdílejte článek
 
"Taktika na tento zápas byla jasná. V kabině jsme si řekli, že musíme dávat pozor hlavně na obranu, protože v posledních zápasech nám to tam trošku skřípe. Trpělivě jsme čekali na nějakou chybu ze strany Brna, ta nakonec přišla a nám se podařilo vstřelit vedoucí branku."

Třebíč si tímto vítězstvím opět dostala na dohled dvanácté příčky, která zaručuje vyhnout se baráži, jak těžké bude se na nebarážové pozice dostat?

"Nám nezbývá nic jiného než jít od zápasu k zápasu, protože už v sobotu nás čeká Havířov a ten zde bude chtít určitě také vyhrát, stejně jako my. Musíme opět dobře bránit a čekat na chyby soupeře a pokusit se vyhrát alespoň o branku, ale vyhrát," věří v úspěch domácí útočník Fryauf.

Stejný pohled na utkání měl také střelec druhé branky Oldřich Kališ, jehož střela rozhodla o těsném vítězství Horácké Slavie.

"V první řadě musíme poděkovat skvělému Robertu Slávikovi, který nás v řadě situací podržel. Dnes se nám moc nedařilo hlídat střední pásmo a díky gólmanovi jsme tento zápas vyhráli."

Ukázková střela Oldřicha Kališe skončila za zády gólmana hostí Maláče, jak se celá ta situace seběhla?

"Holas vyjížděl z rohu kluziště, nahrál mi puk na modrou čáru, já to chtěl nejdříve vystřelit hned, ale když jsem zahlédl, že mi Robert pročistil střelecký úhel,tak jsem si puk zatáhl a až potom vystřelit a padlo to tam,"oddechl si šťastný střelec Kališ.

Horáckou Slavii čeká v sobotu již zmíněný Havířov. Zápas, na který jste srdečně zváni, začíná na Zimním stadionu Města Třebíče v sobotu 29. ledna v 17 hodin.

Podobné články

Ohlasy po utkání

Byla to náročná série, za kterou se nemusíme stydět, shodují se Nedvídek s Psotou

18.03.2021
Ohlasy po utkání

Rozhodne to, kdo bude mít větší srdíčko. Jsem si jistý, že jsme to my, burcuje Michálek

16.03.2021
Ohlasy po utkání

Hrdina Jekel: Musím před klukama smeknout. Jaký zákrok byl nejtěžší?

14.03.2021