Menu +

Kompletní trenérský štáb pokračuje

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Už dva roky pracuje u Horácké Slavie v nezměněném formátu trenérský tým, i realizační tým. A nejinak tomu bude i v další sezóně. V závěru minulého týdne podepsali nové smlouvy všichni trenéři. Ze slov Kamila Pokorného je znát velká touha navázat na úspěšné sezóny, i když to bude velmi těžké. První kroky v podobě smluv s klíčovými hráči už ale byly učiněny.
Sdílejte článek
 

Třebíčský hokejový klub po neúspěšnější sezóně ve své novodobé historii rozhodně nespí na vavřínech. Právě naopak. Už od začátku roku podepisuje hráčské smlouvy, další přišly na řadu po skončení play off a nyní následují i podpisy s trenéry.

Aby také ne, když se poslední dvě sezóny tolik povedly. O tom svědčí i výsledky hlasování manažerů napříč celou soutěží, ve kterém třebíčská parta sbírá jedno ocenění za druhým. Kamil Pokorný byl vyhlášen nejlepším trenérem celé Chance ligy, Martin Dočekal jejím nejlepším útočníkem, druhá místa patří brankáři Pavlu Jekelovi a obránci Antonínu Bořutovi. A to nás ještě čeká vyhlášení dalších ocenění. Lze očekávat, že i zde členové třetího týmu celkově určitě zabodují. Přehled ocenění ZDE

„Jsem rád, že mohu v klubu pokračovat, společně s kolegy tady máme rozdělanou nějakou práci. Myslím si, že celý realizační tým, který zůstává nezměněn, si sedl. Jsem rád i za to, že budu ve spolupráci pokračovat s Jardou Barvířem, Davidem Dolníčkem a Jardou Odehnalem i s klukama z kabiny. Vím, že je na ně stoprocentní spoleh. Budeme se snažit odvádět maximum a chceme tým připravit co nejlíp tak, abychom znovu bavili třebíčské diváky. V následující sezóně to zase chceme dotáhnout co nejdál,“ říkal bezprostředně po podpisu nového kontraktu sportovní manažer a hlavní trenér třebíčského áčka Kamil Pokorný.


Trenérský tým HST pro sezónu 2023 - 2024


Za vedení klubu podepisoval smlouvy předseda klubu Martin Svoboda, který se svém komentáři neskrýval spokojenost a ocenil vynikající práci všech trenérů. David Dolníček navíc bude znovu pracovat u juniorky, Jaroslav Odehnal pak bude cepovat gólmany napříč věkovými kategoriemi celé Horácké Slavie.

“Na spolupráci celého trenérského a realizačního týmu jsme domluveni už dlouho, asi od února. Teď jsme jen finalizovali administrativně právní kroky, podepisovali jsme smlouvy. Ke zdržení došlo z toho důvodu, že jsme čekali na rozdělení soutěží od svazu. Hlavně šlo o soutěže juniorů a dorostu, protože práce trenérů je provázaná naskrz i těmito kategoriemi. Z pozice vedení klubu není důvod po dvou takto úspěšných sezónách sahat k nějakým změnám. Jsme maximálně spokojeni s tím, jak je mužstvo vedeno a jakých dosahuje výsledků. V další sezóně budou pokračovat, jak hlavní trenér Kamil Pokorný, tak jeho asistenti Jaroslav Barvíř a David Dolníček, tak i trenér brankářů Jaroslav Odehnal, přičemž David Dolníček a Jaroslav Odehnal budou také plnit úlohu trenérů i v mládežnických kategoriích,“ vysvětlil předseda klubu Martin Svoboda, po jehož nástupu do funkce zaznamenal celý klub značný progres.

Přejeme všem trenérům pevné nervy a hodně úspěchů při jejich náročné práci.

Hlavní trenér Kamil Pokorný

Asistent trenéra Jaroslav Barvíř

Asistent trenéra David Dolníček

Trenér brankářů Jaroslav Odehnal

Podobné články

Aktuální zprávy

Ligu zahájíme 14. září domácím zápasem s Pardubicemi B

04.06.2024
Aktuální zprávy

Foto i video: Rekonstrukce nabírá na obrátkách

31.05.2024
Aktuální zprávy

Pátý ročník O Kapku lepšího hokeje byl nejúspěšnější!

14.05.2024