Menu +

Ladislav Bittner: Nevěšíme hlavy, v sobotu musíme vyhrát! Jaký vzkaz poslal Vejmelka?

Ohlasy po utkání
Z l í n – Horáci byli kousek od toho, aby si ze Zlína přivezli vytoužený bod v sérii, bohužel ale v obou zápasech těsně padli. Ve čtvrtek byli dvě minuty od výhry, ale domácí opět v závěru skórovali a poté rozhodli v nájezdech.
Sdílejte článek
 

Stav 3:1 pro Berany klidně mohl být opačně. Ovšem není. „Dva zápasy měli štěstí oni, ale my nevěšíme hlavy. Hraje se na čtyři vítězné zápasy, my jedeme teď domů a musíme vyhrát. Pak se uvidí, co bude dál,“ hecuje Ladislav Bittner svůj tým.

Třebíč v utkání dvakrát vedla, když už Zlín srovnal na 1:1, trefil se z přečíslení Radim Ferda. Ale v čase 58:19 poslal duel do prodloužení Jakub Husa.

„Je to škoda, vedli jsme celý zápas. Když už vyrovnali, vzali jsme si to zpátky, ale zase se to vyrovnalo,“ mrzí třebíčského kapitána.

„Každý zápas je stejný. Víme o sobě. Je vidět, že to je vždy o gól. Jednou jsou lepší oni, pak zase my. Je to hokej, rozhoduje i štěstí. Oba brankáři chytají famózně. Chtělo by to trošku víc štěstíčka,“ myslí si.

Horácká Slavia ve čtvrtek předvedla mimořádně bojovný výkon, když zablokovala hned 34 střel soupeře. Jak se kousala porážka v kabině?

„Stalo se, co se stalo. Jedeme domů a chceme vyhrát!“ má jasno Bittner, který ve čtvrtek skóroval z přesilové hry.

Chceme pro naše fanoušky hlavně vyhrát, velí kapitán

A jak dodává, série u konce ještě rozhodně není: „Poslední krok bývá nejtěžší, my do toho zápasu půjdeme s tím, že ho chceme zcela určitě vyhrát. Tak snad to tak bude.“

I když někdo tipoval před sérií, že favoritem bude určitě Zlín, tak to tak zatím není. Všechny zápasy jsou zcela vyrovnané.

„Je to play off, je to jiná soutěž. Jsme toho důkazem a hrajeme s nimi vyrovnané partie. Většinou to bývá tak, že vyhraje ten šťastnější. Ale takhle to je, někdo musí být smutný a někdo naopak šťastný,“ líčí.

V sobotu od 17:30 se hraje v Třebíči pátý zápas série a dá se očekávat velká návštěva, která požene Horáky ke snížení série. „Chceme pro naše fanoušky hlavně vyhrát. Já doufám, že se nám to podaří,“ věří Bittner.

Vzkaz od Karla Vejmelky

Podobné články

Ohlasy po utkání

Kluci se vydali úplně na doraz, strašně si cením fanoušků, že to ocenili, říká Kamil Pokorný

26.03.2023
Ohlasy po utkání

Dnes musíme vyhrát, burcuje Svoboda. Porážku bere na sebe

22.03.2023
Ohlasy po utkání

Byl nás plný led! Do Zlína si věříme, říká Vojtěch Šilhavý

20.03.2023