Menu +

Letní příprava A-týmu začala! První týden budeme trénovat jednofázově, hlásí Radek Novák

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Jak jsme avizovali, letní příprava mužů v pondělí 11. května začala. Trenéři Radek Novák a Jaroslav Barvíř měli na fotbalovém hřišti v Třebíči k dispozici osmnáct jmen. Klub navíc pracuje i na příchodech dalších hráčů. Brzy zveřejníme rozhovor, video a fotografie.
Sdílejte článek
 

Po dvou měsících se A-tým Horácké Slavie opět sešel a začal se suchou letní přípravou. „Potěšující je, že příprava konečně začala. Navíc jsme měli k dispozici plný počet hráčů, se kterými jsme domluveni,“ hlásí spokojeně Radek Novák.

Bylo vidět, že všichni hráči i trenéři se hodně těšili. První den přípravy byl zaměřený hodně na běhání, ale ani to nikomu náladu na fotbalovém hřišti u ulice Míčova nezkazilo. Navíc většina hráčů byla fyzicky dobře připravena. Na konci tréninku si dokonce vzal Michal Vodný na povel protažení.

„První týden budeme trénovat jednofázově. Budeme kombinovat tréninky venku a v posilovně. Od dalšího týdne počet tréninků navýšíme, takže některé dny budeme trénovat i dvoufázově,“ prozrazuje hlavní trenér a sportovní manažer v jedné osobě.

Jak bylo zmíněno, sešli se všichni hráči včetně juniorů Patrika Mojdla a Zdeňka Vedrala. Nově se k týmu připojil i mladý bek Ondřej Ševčík. „Máme vytipované i další hráče, otázkou zůstává, kdy se k nám zapojí. S některými hráči jsme domluveni, že budou trénovat ve svých kmenových klubech a k nám se připojí třeba až v létě. Doba před přípravou na ledě je ještě dlouhá. Ale pracujeme už na tom,“ říká Radek Novák.

Hráčský kádr SK HS Třebíč na zahájení letní přípravy

Brankáři:

Pavel Jekel.

Obránci:

Šimon Szathmáry, Karel Nedbal, Václav Čejka, Michal Furch, Ondřej Ševčík.

Útočníci:

Marek Laš, Martin Šťovíček, Lukáš Nedvídek, Michal Vodný, Matěj Psota, Ladislav Bittner, David Michálek, Radim Ferda, Robert Havlát, Ondřej Malec, Zdeněk Vedral, Patrik Mojdl.

Podobné články

Aktuální zprávy

Organizace domácích zápasů v sezoně 2020/2021

dnes
Aktuální zprávy

Bavme se dokud můžeme, aneb co nového připravila režie kostky do nové sezóny?

před 2 dny
Aktuální zprávy

Představujeme další partnery Horácké Slavie Třebíč

14.09.2020