Menu +

Letní soutěže ročníků 2011, 2012, 2013

Aktuální zprávy
Soutěž tří věkových kategorií probíhá mezi čtyřmi hokejovými kluby už od května. Konkrétně se klání týká SKLH Žďáru nad Sázavou, SK Horácké Slavie Třebíč, HHK Velkého Meziříčí a HC Hlinska. Síly se měří v osmi různých pohybových disciplínách.
Sdílejte článek
 

Od 24.5. jsou každý týden zveřejněny dvě disciplíny. Mladí hokejisté mezi sebou soutěžili ve sprintu, skoku snožmo, člunkovém běhu, v hodu baseballovým míčkem, běhu se změnou směru, slalomu s fotbalovým míčem, běhu s hokejkou a míčkem a driblingu s hokejkou a míčkem.

Přesně za týden, tedy 24. 6., proběhne ve Žďáře nad Sázavou závěrečný turnaj ve dvou posledních týmových disciplínách, které se započítají do celkových výsledků a následně vyhlášení vítězů. Oceněni budou nejúspěšnější hráči z každého ročníku a pak vítězný tým v každé věkové kategorii.

Martin Čech, sportovní manažer klubu pro dětské a mládežnické kategorie, celou soutěž shrnul hodnocením: „S nápadem letní soutěže jsme pracovali už loni, ale situace s Covidem nám to znemožnila. Jsme samozřejmě rádi, že letos jsme mohli myšlenku dotáhnout do konce a turnaj zrealizovat. Zajímavé a zábavné je soutěžení především pro děti, ale užitečné je to i pro nás trenéry. Máme nyní jasnou představu, jak jsou na tom děti co se týká všestrannosti a to i v porovnání s ostatními týmy.“

Podobné články

Aktuální zprávy

Úspěšný try out, Matyáš Svoboda a HST podepsali novou smlouvu

před 2 dny
Aktuální zprávy

Rodinný festival Zpátky v čase za účasti a podpory HST již brzy!

10.08.2022
Aktuální zprávy

Hlavní trenér Áčka Kamil Pokorný je kvůli nemoci momentálně indisponován

09.08.2022