Menu +

Lukáš Nedvídek: 300 utkání v 1. lize? Čas letí, překvapení jsem ale tušil

Rozhovory
T ř e b í č - Na velkou metu dosáhl útočník Lukáš Nedvídek, zápas proti Jihlavě byl celkem jeho 300. duel v základní části první ligy. Horácká Slavia navíc zvítězila 2:1 a třebíčský forvard mohl tohle jubileum šťastně prožít.
Sdílejte článek
 

„Jsem rád, že jsem toho odehrál hodně, ale vůbec mi to nepřijde, že jich je už tolik. Čas hodně letí,“ uvědomuje si sedmadvacetiletý útočník.

Nejvíc utkání sehrál právě v našem dresu, a to přesně 167 (ve kterých si připsal 134 bodů), dalších sedm klání přidal v play off. V Horácké Slavii hraje letos už svou čtvrtou sezonu v řadě a dávno se zařadil mezi klíčové hráče.

Po derby byl dokonce oceněn: dostal dort a chvíli po oslavách vítězství mohl sledovat se svými spoluhráči záznamy jeho nejlepších akcí v třebíčském dresu. Jeho momenty se promítaly na kostce, na stadionu zůstalo i mnoho fanoušků.

Lukáš si sedl na mantinel na střídačce a radostně sledoval… „Tušil jsem, že se něco chystá,“ směje se.

Ještě lepší oslava by byla, kdyby na stadion mohlo více diváků. „Je to velká škoda, že mohlo jen tisíc lidí. Podle mě by jinak bylo okolo tři a půl tisíce,“ myslí si Nedvídek.

„Ale atmosféra byla i tak skvělá. Kdyby tady nebyl vůbec nikdo, tak ten zápas by neměl asi až takový náboj. Jsme rádi, že tady mohli být alespoň nějací fandi,“ děkuje jim.

Ještě jednou gratulujeme Lukášovi k takové porci zápasů v první lize a přejeme mu, aby brzy dosáhl na metu 200 duelů v našem klubu.

Foto: Markéta Křížová

Podobné články

Rozhovory

Hunkes obsáhle o Třebíči i kariéře. Co si odnesl z Finska?

18.12.2021
Rozhovory

Základ je pro mě bruslení, říká trenér brankářů Jaroslav Odehnal. Z chytání se snaží nedělat vědu

15.12.2021
Rozhovory

Sezóna 2021/22 - úplné informace k probíhající sezóně II. část

12.11.2021