Menu +

Lukáš Valko: Snad to i v Brně dokopeme k vítězství

Ohlasy po utkání
T ř e b í č – Do zápasu s Mladou Boleslaví nastoupil i Lukáš Valko, který úvodní tři zápasy nové sezóny proseděl kvůli zraněnému kolenu mezi diváky. Lukáš se na svoji premiéru opravdu skvěle připravil, svým průnikem přes celou útočnou třetinu otevřel skóre utkání, a výrazně tak napomohl vítězství Třebíče 5:3. Jak se mu ale po tak dlouhé době hrálo?
Sdílejte článek
 
"Hrálo se mi dobře," odpovídá spokojený Valko. "A kluci hráli jako parta. Jsem rád, že jsem hned dal gól a pomohl mužstvu," dodává. "A taky jsem samozřejmě moc rád, že jsme vyhráli," neskrývá svou radost šťastný střelec.
Trenér Miloš Kupec na tiskové konferenci prozradil, že Lukáše v závěru zápasu opět začalo bolet koleno. "Ne, to určitě ne. Trenéři to špatně pochopili," brání se hráč. "Já jsem potom už fyzicky nemohl, dvakrát jsem byl na ledě dost dlouho, což se projevilo," vysvětluje.

Horáckou Slavii čeká hned v pondělí velmi těžký zápas v hale brněnského Ronda, kde nastoupí proti tamní Kometě. Jak se Valko na toto utkání cítí? "Určitě nastoupím," potvrzuje. "Tedy… Nastoupím tehdy, když mě trenéři zařadí do sestavy," dodává s úsměvem. V tomto případě asi mohou být fanoušci Horácké Slavie bez obav. Svým výkonem proti Boleslavi si řekl o místo v základu a jak prohlásil i trenér Kupec, určitě ho rád do sestavy zařadí.
Bude to podle Lukáše těžký zápas? Vždyť Kometa přes léto notně posílila a ve čtvrtém, posledním kole vyhrála v Havířově 5:1. "No a co, my jsme pro změnu vyhráli 5:3 nad Mladou Boleslaví," směje se. "Rozhodně ale uděláme všechno pro to, abychom v Brně zvítězili," dodává už s vážnější tváří. "Bude to malinké derby, co vím z minulého roku, vždycky se tam hraje špatně. Ale snad to tam taky nějak dokopeme k vítězství," uzavírá "třebíčský d´Artagnan" náš minirozhovor.

Podobné články

Ohlasy po utkání

Šest branek nemůžeme dostávat, tvrdí Martin Šťovíček. V sobotu musíme vyhrát, burcuje

17.09.2020
Ohlasy po utkání

Makali jsme, na ligu jsme připraveni, říká po vítězné generálce střelec vyrovnávací branky Václav Krliš

08.09.2020
Ohlasy po utkání

Jsem rád, že mi trenéři věří a že můžu hrát, říká Tomáš Šoustal po utkaní s Porubou

20.08.2020
×
Dnes v   | Muži
HC Slovan Ústí nad Labem
SK Horácká Slavia Třebíč