Menu +

Martin Padrnos: Na vítězné vlně se budeme chtít udržet co nejdéle!

Ohlasy po utkání
T ř e b í č - Byl dlouho bez hokeje, ale po těžkém zranění se v polovině ledna vrátil zpět a v sobotu proti Ústí si připsal první gól nejen za Třebíč, ale vůbec v dospělém hokeji! „Jsem rád, že mi to tam konečně padlo," přiznává Martin Padrnos, který dostává šanci i na přesilové hry a v obraně hraje pravidelně s Karlem Nedbalem. Co říká na střeleckou formu Ladislava Bittnera?
Sdílejte článek
 

Jak hodnotíš sobotní výhru nad Slovanem?
Moc nám nevyšla první třetina, nedařilo se nám hrát to, co jsme si řekli ráno před utkáním na poradě. Inkasovali jsme dvě rychlé branky po sobě, ale naštěstí se nám povedlo ještě do konce třetiny vyrovnat. V kabině jsme si řekli, co by na ně mohlo platit a od druhé periody jsme byli lepším týmem a dominovali jsme na ledě.

Zaznamenal jsi první branku v dospělém hokeji. Jaké byly tvé pocity?
Bylo to super! Jsem rád, že mi to tam konečně padlo, protože jsem na to dlouho čekal, měl jsem spoustu šancí a teď jsem se konečně dočkal. Honza Václavek byl před brankou, tak jsem ho nechtěl trefit. Věděl jsem, že tu střelu chci zamířit někam nahoru, což se povedlo.

Závěr utkání jste odehráli hodně aktivně. Je to tím, že chcete hrát pro diváky až do konce?
My si chceme každý zápas užít, samozřejmě jej odehrát i zodpovědně. Taky se v závěru utkání již chceme připravit na to následující, naladit se dobře a když vám to tam padá, tak toho využít.

Soupeř měl několik slibných šancí, které pochytal Pavel Jekel, jenž se dostal do skvělé formy. Souhlasíš?
Oba brankáři odvádí skvělou práci a drží nás. Naše výkony vždy začínají od brankáře, když chytá dobře gólman, tak se pak daří celému týmu.

Foto: Jiří Koutník

Zaznamenali jste šestou výhru v řadě. V kabině musí panovat dobrá nálada, že?
V kabině je super nálada, když se vyhrává, ani není důvod k jiné náladě. Bojujeme o každý bod, podařilo se nám najet na vítěznou vlnu, daří se nám a my se na té vlně budeme chtít udržet co nejdéle.

V poslední době hraješ v obraně s Karlem Nedbalem, dostáváš se i na přesilové hry. Jak jsi spokojen se svým vytížením?
Já jsem hrozně rád! Dostal jsem se i na přesilovou hru, když odešel Krenža (Daniel Krenželok pozn. red.) zpět do Komety a myslím si, že nám to s Kájou sedlo, že si své odehrajeme.

Máte nějak rozdělené role v obraně?
Ani ne, nemáme to tak, že by jeden z nás byl třeba více ofenzivní. My hrajeme tak, abychom nedostali gól a rozdali to klukům do útoku, aby tam mohli něco vymyslet. Když to jde, tak se samozřejmě snažíme útok podpořit.

Ty jsi prodělal těžké zranění a do zápasového tempa ses vrátil až v polovině ledna. Jak se cítíš na ledě teď?
Už je to v takovém stavu, kdy nejde poznat, že jsem po dlouhodobějším zranění. Už jsem dohnal kondičku, odehrál jsem zápasy, které mají jiné tempo než tréninky a dají vám úplně nejvíc.

Co říkáš na střeleckou formu Ladislava Bittnera?
On je neskutečný, musí mít snad nějaký magnet, protože mu tam padne úplně všechno. Na tréninku mu to tolik nejde, už je i zoufalý, když nemůže při bagu dát gól, ale pak přijde zápas a prakticky ze všeho mu to tam padne.

Jak se díváš na následující týden, který bude hodně náročný? Ve středu vás čeká Sokolov, ve čtvrtek důležité utkání s Frýdkem a v sobotu derby s Jihlavou.
Bude to hodně náročné. Do Sokolova to není úplně blízko, takže i s tou cestou bude regenerace obtížnější. Myslím si, že máme natrénováno a každý se s tím nějak vypořádá a je to i příprava na play-off, kde se hrají dvě utkání ve dvou dnech.

Na Frýdek máte momentálně náskok pět bodů. Sledujete i výsledky Frýdku, nebo se soustředíte hlavně na sebe?
My chceme vyhrávat a získat co nejvíce bodů. Koukáme se samozřejmě po utkání na výsledky Frýdku a Prostějova, ale nijak nekalkulujeme s tím, že bychom utkání mohli prohrát nebo ztratit bod. Do každého utkání jdeme s tím, že ho vyhrajeme!

Podobné články

Ohlasy po utkání

Věřím, že se to odehraje. Všichni chceme hrát, říká Ladislav Bittner

11.03.2020
Ohlasy po utkání

Jan Václavek: My jsme nadšení. Byl to skvělý týmový výkon

11.03.2020
Ohlasy po utkání

Zvládli jsme to díky tvrdé práci, říká střelec vítězné branky Lukáš Nedvídek

09.03.2020