Menu +

Městská Nápoje Brabec Liga zapsala už pátý ročník, byl nejslušnější v historii

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Už pět ročníků má za sebou amatérská hokejová soutěž s názvem Městská Nápoje Brabec liga. Soutěž hraná na Zimním stadionu Města Třebíče – MANN+HUMMEL ARENĚ má letos nového vítěze a v celé historii se jednalo o nejslušněji hranou soutěž. Horácká Slavia Třebíč bude organizovat i šestý ročník (2017/2018) a pokud byste se chtěli do této ligy zapojit a soutěž hrát, napište na mailovou adresu slapak@hstrebic.cz. Více informací o soutěži - ODKAZY/MĚSTSKÁ LIGA - http://www.hstrebic.cz/zobraz.asp?t=mestska-liga.
Sdílejte článek
 

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU O TŘETÍ MÍSTO A Z FINÁLE NAJDETE ZDE


Ačkoli se jedná o amatérskou hokejovou ligu, má pevná pravidla a zápasy rozhodují vyškolení rozhodčí. Je tedy postaráno o regulérnost soutěže, která se převážně hraje ve večerních hodinách ve všední dny, ne však se začátkem pozdějším jak ve 21 hodin.

Městská Nápoje Brabec liga 2015/2016 byla již 5. ročníkem, ve kterém se celkem odehrálo na 80 utkání a zapojilo se do tohoto ročníku cca 120 hráčů.
Vyvrcholení proběhlo v sobotu 19. 3., kdy byla odehrána finálová utkání. V utkání o 3. místo porazil tým Horní Heřmanice - TJ Sokol Okříšky 12:2. Ve finále pak zvítězili hokejisté Starče nad týmem Hellfish.

Pro obě tato utkání byl hráčům zajištěn kompletní servis, jako při utkáních WSM Ligy mužů, tedy i s provozem multimediální kostky. Po zápasech následovalo slavnostní vyhlášení vítězů a předání pohárů a cen od partnera celé soutěže, po němž liga nese i jméno - firmy NÁPOJE BRABEC.

Kompletní statistika soutěže je k dispozici v sekci ODKAZY/MĚSTSKÁ LIGA - http://www.hstrebic.cz/zobraz.asp?t=mestska-liga.

Vedoucí týmu HELLFISH - Ing. Tomáš Mládek:

"Byl to náš první ročník po předchozí několikaleté účasti v ML Moravské Budějovice. Můžeme tedy srovnávat.
V MB se v poslední sezóně a dle mých informací i v té letošní podstatně přitvrdilo, místy se hrálo až zákeřně (asi 7 lidí, kteří tam letos dostali doživotní zákaz působení v ML hovoří o všem). To byl jeden z důvodů, proč jsme šli hrát ML v Třebíči. Věkový průměr našeho týmu je 44 let. Předpoklad, že soutěž bude v Třebíči klidnější, se potvrdil."

Několik poznatků a chybějících detailů:

- chybějící časomíra - ta však dle organizátorů bude v příští sezoně funkční, bude se zřejmě používat celý spodní panel el. kostky nad ledem, tak jak jsme to mohli vidět při finálovém utkání
- tabulky a statistiky - pozdě aktualizované
- počet týmu, s tím související rozdílná výkonnost

Mužem, jenž má pořádání Městské Nápoje Brabec ligy z velké části na svých bedrech, je Daniel Šlapák. Také on k nedávno skončenému ročníku řekl pár slov.

“Děkujeme všem hráčům za skvělou sezonu, ve které se bojovalo nejen o vítězství, ale i o pohár slušnosti, který obdržel VESELÝ TEAM. Tento tým obdržel pouhých 99 trestných minut, což je cca 1,5 trestu na utkání. Celkově tento ročník hodnotíme jako nejslušnější v celé pětileté historii, neboť hned čtyři týmy se dostaly pod dva tresty za utkání v celé základní části soutěže.
Také bych rád poděkoval partnerovi soutěže NÁPOJE BRABEC,"
říká hlavní organizátor ligy Daniel Šlapák.

Konečná tabulky soutěže

1. místo - TJ SOKOL Stařeč
2. místo – HELLFISH
3. místo - Horní Heřmanice
4. místo - TJ SOKOL Okříšky
5. místo - KRHOV
6. místo - HK DRAKSTAV
7. místo - VESELÝ TEAM
8. místo - Pokojovice

Pokud bude mít nějaký tým chuť si příští sezonu vyzkoušet již 6. ročník, tak prosím dotazy či přihlášku zaslat na slapak@hstrebic.cz.
Vše, co se ligy týká, najdete na odkaze na tomto webu - Městská liga.

Podobné články

Aktuální zprávy

Pátý zápas proti Zlínu v sobotu doma!

před 2 dny
Aktuální zprávy

SEMIFINÁLE PLAY OFF 2023!

14.03.2023
Aktuální zprávy

Semifinále? Krásný pocit! rozplývá se Forman. Vyzdvihuje soudržnost

14.03.2023
×
Dnes v 17:30 | Muži
PSG Zlín
SK Horácká Slavia Třebíč