Menu +

Michal Mikeska bude i nadále působit v Horácké Slavii Třebíč

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Původně na jeden měsíc se vrátil do Horácké Slavie jeden z nejslavnějších odchovanců třebíčského hokeje, útočník Michal Mikeska. Určený měsíc pomalu uplynul, Michal se dostává do formy a my nyní pro klub i fanoušky přinášíme dobrou zprávu. Oblíbený hráč, kterému v Třebíči nikdo neřekne jinak než Mikeš, i nadále zůstává v Horácké Slavii.
Sdílejte článek
 

Zprávu exkluzivně pro náš web potvrdil sportovní manažer A - týmu Horácké Slavie a také jeho hlavní trenér Kamil Pokorný.

“Jsem velmi rád, že mohu potvrdit zprávu, že Michal Mikeska bude i po skončení původně měsíčního angažmá i nadále působit v našem klubu. Ze strany nás trenérů je s Michalovým působením u nás velká spokojenost. A to nejen na ledě, kde do naší hry vnesl důraz a aktivitu, která nám v některých zápasech chyběla. Dalším velkým plusem je, že také hodně komunikuje s mladými hráči a předává jim své zkušenosti. Jeho hra splnila očekávání, s kterými do našeho týmu přišel,“ pochvaluje si Kamil Pokorný.

A to není vše, ojedinělý je i Mikeskův přístup k jednáním s klubem, kde s hokejem začínal a který mu pomohl k velkým angažmá v Pardubicích, KHL, nebo i reprezentaci.

“Musíme ocenit i Michalův přístup k jednáním o prodloužení jeho působení v Horácké Slavii Třebíč. Vůbec mu nešlo o ekonomickou stránku věci a toho si velmi vážíme. Jsme však dohodnuti, že v případě nějaké pro Michala výhodné nabídky mu v odchodu nebudeme bránit,“ doplňuje informaci Kamil Pokorný.

Michal MIKESKA

Podobné články

Aktuální zprávy

Třebíčskou soupisku doplňuje perspektivní obránce Daniel Krenželok. V Ústí nastoupí také Marek Laš

včera
Aktuální zprávy

Další díl akce Pojď hrát hokej navštívilo v Třebíči 40 malých nadějí

před 3 dny
Aktuální zprávy

Jack Glover ukončil své působení v Horácké Slavii Třebíč

21.01.2020