Menu +

Michal Mikeska bude i nadále působit v Horácké Slavii Třebíč

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Původně na jeden měsíc se vrátil do Horácké Slavie jeden z nejslavnějších odchovanců třebíčského hokeje, útočník Michal Mikeska. Určený měsíc pomalu uplynul, Michal se dostává do formy a my nyní pro klub i fanoušky přinášíme dobrou zprávu. Oblíbený hráč, kterému v Třebíči nikdo neřekne jinak než Mikeš, i nadále zůstává v Horácké Slavii.
Sdílejte článek
 

Zprávu exkluzivně pro náš web potvrdil sportovní manažer A - týmu Horácké Slavie a také jeho hlavní trenér Kamil Pokorný.

“Jsem velmi rád, že mohu potvrdit zprávu, že Michal Mikeska bude i po skončení původně měsíčního angažmá i nadále působit v našem klubu. Ze strany nás trenérů je s Michalovým působením u nás velká spokojenost. A to nejen na ledě, kde do naší hry vnesl důraz a aktivitu, která nám v některých zápasech chyběla. Dalším velkým plusem je, že také hodně komunikuje s mladými hráči a předává jim své zkušenosti. Jeho hra splnila očekávání, s kterými do našeho týmu přišel,“ pochvaluje si Kamil Pokorný.

A to není vše, ojedinělý je i Mikeskův přístup k jednáním s klubem, kde s hokejem začínal a který mu pomohl k velkým angažmá v Pardubicích, KHL, nebo i reprezentaci.

“Musíme ocenit i Michalův přístup k jednáním o prodloužení jeho působení v Horácké Slavii Třebíč. Vůbec mu nešlo o ekonomickou stránku věci a toho si velmi vážíme. Jsme však dohodnuti, že v případě nějaké pro Michala výhodné nabídky mu v odchodu nebudeme bránit,“ doplňuje informaci Kamil Pokorný.

Michal MIKESKA

Podobné články

Aktuální zprávy

Organizační opatření pro přípravná utkání

03.08.2020
Aktuální zprávy

Třebíčský odchovanec Marek Laš ukončil aktivní kariéru

03.08.2020
Aktuální zprávy

Jasztrebie ve čtvrtek nedorazí! Náhradním soupeřem bude Jihlava!

02.08.2020