Menu +

Michal Vodný pomůže Olomouci. S Třebíčí trénují Jack Glover i Martin Padrnos

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Přinášíme vám další aktuální informace k třebíčskému kádru. Michal Vodný dnes vypomůže extraligové Olomouci, s Třebíčí trénuje americký zadák Jack Glover, přičemž do tréninkového procesu se po zranění zapojil také Martin Padrnos. David Michálek by měl být k dispozici po Novém roce. Absence Roberta Havláta a Michala Furcha si pak ještě vyžádají nějaký čas.
Sdílejte článek
 

Po vánočních svátcích se znovu rozbíhá maraton Chance ligy. Bílé hvězdy čeká už v sobotu další mimořádně důležité utkání. Svěřenci Martina Sobotky a Jaroslava Barvíře vyzvou na domácím ledě prostějovské Jestřáby, přičemž v sázce bude pomyslných šest bodů. Družina Ladislava Lubiny je totiž přímým konkurentem Horáků v souboji o postup do předkola play off.

Ještě před tím však vypomůže Michal Vodný extraligové Olomouci a sice během dnešního utkání, kdy Hanáci vyzvou Karlovy Vary.

Hokejisté Třebíče se na střetnutí s Prostějovem pečlivě připravují. Tréninkové jednotky polyká na Vysočině také americký obránce Jack Glover, jehož sobotní start je reálný. Zranění v horní polovině těla doléčuje David Michálek, ten by měl být trenérskému tandemu k dispozici krátce po Novém roce. O něco složitější je pak situace u Roberta Havláta (žebra), popřípadě Michala Furcha (rameno). Doba jejich rekonvalescence si zřejmě vyžádá ještě nějaký čas.

Pozitivem je naopak situace kolem Martina Padrnose. Mladý zlínský zadák se po pauze trvající několik měsíců vrací do tréninkového procesu. Kdy nastoupí k ostrému zápasu, však ještě není jisté.

„Prostějov má dobrý tým do ofenzivy. My proto musíme hrát organizovaně a kompaktně ve vlastním obranném pásmu. Stejně tak nesmíme faulovat, protože rovněž jejich přesilovky jsou nebezpečné. Na trénincích se soustředíme na klasické věci, plus jsme v nich přidali o něco více bruslení. David Michálek doléčuje zranění v horní polovině těla, měl by být k dispozici krátce po Novém roce. U Michala Furcha a Roberta Havláta to vypadá na delší dobu. Do tréninku se vrátil Martin Padrnos. Na ledě s námi je taktéž Američan Jack Glover. V sobotu bychom měli mít k dispozici osm obránců, uvidíme, kteří z nich nastoupí,“ prozradil trenér Martin Sobotka.

Podobné články

Aktuální zprávy

Staň se hokejovým rozhodčím ! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

dnes
Aktuální zprávy

Muži znovu na ledě v domácí hale, první zápas 16.8. se Znojmem

02.08.2022
Aktuální zprávy

Startuje prodej vstupenek a další část přípravy i s hráči na try out

25.07.2022