Menu +

Mladá Boleslav – po roce znovu soupeř Bílých hvězd v semifinále. Informace k předprodeji

Pozvánky na zápas
T ř e b í č – Horácké Slavii se podařilo znovu po roce postoupit mezi čtyři nejlepší týmy 1. ligy a tedy i do semifinále prvoligového play-off. A aby podobností s minulou sezonou nebylo málo, opět ji v bitvě o účast v baráži o extraligu čekají Bruslaři z Mladé Boleslavi. Vloni šli po velkém boji a nádherných zápasech dále hokejisté z města Škodovek. Jak tomu bude letos? První dva duely se hrají v pondělí a úterý v Mladé Boleslavi.
Sdílejte článek
 

V Třebíči se hraje v pátek a sobotu – PŘEDPRODEJ

Předprodej začíná v pondělí 10. března od 08:00 na vrátnici zimního stadionu

Na Zimním stadionu Města Třebíče – MANN + HUMMEL ARENĚ se bude hrát v pátek a v sobotu 14. a 15. března vždy od 17:30 hodin. Protože na obě domácí utkání je očekávána vysoká návštěva, nabízí Horácká Slavia divákům možnost zakoupit si vstupenky v předprodeji.

Pro semifinálová utkání bylo určeno jednotné vstupné – 90 korun.
Pro držitele karet ZTP je vstupné poloviční, tedy 45 korun.
Děti do výšky 130 cm mají vstup zdarma.

Na zápasy play-off neplatí permanentky na základní část. V platnosti zůstávají pouze karty VIP a volné, hráčské karty.
Majitelé permanentek mají své místo jisté i na zápasy play-off, ale pouze při zakoupení vstupenky a po předložení permanentky ze základní části 2013/14 (při vyžádání).

V den utkání bude možno zakoupit vstupenky na vrátnici do 12:00, na hlavní pokladně pak od 13:00 a stadion pak bude otevřený od 16:00.Výjezd na semifinále - pojeďme podpořit náš tým

Hlaste se na pondělní utkání v Mladé Boleslavi (10.3.). Cena výjezdu cca 220 - 250 Kč, Odjezd do Mladé Boleslavi brzy, ve 13:00 hodin. Hlásit se na vyjezdy.trebic@email.cz. Úterní výjezd autobusem je pro malý zájem zrušen, pojedeme auty.

SEMIFINÁLE:

Zápas č. 1 - 10.03.2014 - pondělí
Mladá Boleslav versus Třebíč

Zápas č. 2 - 11.03.2014 - úterý
Mladá Boleslav versus Třebíč

Zápas č. 3 - 14.03.2014 - pátek
Třebíč versus Mladá Boleslav

Zápas č. 4 - 15.03.2014 - sobota
Třebíč versus Mladá Boleslav


Mladá Boleslav – suverén základní části

Zatímco v minulém ročníku vyhrála Mladá Boleslav základní část o 4 body před Olomoucí, letos základní části naprosto dominovala, získala 126 bodů a v pouhých sedmi zápasech odešla z kluziště bez bodového zisku. Bruslaři posílili kádr ostříleným harcovníkem Michalem Brošem a před sezonou jasně vyhlásili za cíl postup do nejvyšší soutěže. V minulé sezoně se Boleslavští prali o postup až do posledního kola baráže, kde prohráli na ledě Liberce 0:2, což znamenalo jejich definitivní zmar v boji o postup.

Benátky favorita zle pozlobily

Po třech zápasech čtvrtfinále se zdálo, že si zelenočerní dojdou pro jasný postup. Na domácí výhry 5:2 a 3:1 navázali vítězstvím 5:2 ve třetím zápase na ledě soupeře. Benátky se ovšem nevzdali, ve čtvrtém zápase svého soka přetlačily v poměru 3:2. Navíc se jim díky divoké třetí třetině pátého zápasu podařilo získat druhý bod po výsledku 5:4, když rozdílovou branku vstřelil Krejčík v 56. minutě. Šestý zápas ovládli znovu Bruslaři, Roman Will udržel čisté konto, výhra 2:0 a postup Olomouce přes Litoměřice určil Boleslavi za soupeře třebíčské Bílé hvězdy.

Třebíčští slaví třetí výhru nad Rebely

Třebíč jde dál přes Rebely

Dle papírových předpokladů měla být čtvrtfinálová série čtvrtého s pátým, tedy Havlíčkova Brodu s Třebíčí, nejvyrovnanější v porovnání s ostatními čtvrtfinálovými boji, kde byli známi favorité. Předpoklady se potvrdily, protože čtyři z pěti utkání skončila v normální hrací době nerozhodně. Na ledě Rebelů urvala první dva zápasy Horácká Slavia v nájezdech. Napínavý třetí zápas rozhodl v prodloužení Jakub Čuřík, když nastavený čas zařídil Lukáš Nahodil brankou v čase 59:55. Čtvrtý zápas znovu rozhodlo prodloužení, ovšem tentokrát se radovali Rebelové po trefě Maliníka. Pátý zápas se vymykal proti ostatním. Bílé hvězdy ho jasně ovládly, zvítězily 6:1 a po roce se radovaly z postupu mezi čtyři nejlepší celky první ligy.

Pohled na loňské semifinále

Třebíčští fanoušci mají ještě v živé paměti šest střetnutí Třebíče s Mladou Boleslaví z loňského play-off. Parta bojovníků pod vedením trenérského tandemu Kamil Pokorný – Radek Novák se rvala se silným soupeřem hokejovým srdíčkem. Po úvodní porážce 1:4 si vzali hráči slova trenérů k srdci, na ledě velice bojovali, leč druhý zápas ztratili v nájezdech. V domácí aréně Bílé hvězdy zářily, porazily soka 2:1 ve třetím zápase a čtvrtý zápas ovládly tím samým výsledkem v nájezdech. Pátý zápas rozhodly přesilovky. Zatímco Třebíč se trápila, Boleslav zužitkovala hned čtyři, což se hlavní měrou podepsalo na porážce Horácké Slavie 2:5. Šestý zápas viděly v Třebíči téměř čtyři tisícovky diváků. O vítězi rozhodla penaltová loterie, ve které byli šťastnější Boleslavští. Perličkou této série bylo to, že kdo otevřel skóre utkání, v zápase zvítězil.

Třebíč slaví branku v síti Boleslavi ve 39. kole

Semifinále BK Mladá Boleslav – SK Horácká Slavia Třebíč startuje dvěma zápasy ve ŠKOENERGO Aréně v pondělí 10. března 2014 a v úterý 11. března 2014, obě utkání začínají v 17:30 hodin. Do Třebíče se série přesune v pátek 14. března 2014 a v sobotu 15. března 2014 a tyto zápasy mají úvodní vhazování také v 17:30 hodin. Ze všech zápasů budou zajištěny online přenosy.
Neváhejte a přijďte povzbudit Bílé hvězdy v semifinále. Buďte třebíčským šestým hráčem na ledě!

Podobné články

Pozvánky na zápas

Bílé hvězdy se poprvé v sezoně představí před domácími fanoušky v souboji s Benátkami nad Jizerou

17.09.2020
Pozvánky na zápas

Horácká Slavia míří do Prostějova, kde změří síly s tamní jestřábí letkou

14.09.2020
Pozvánky na zápas

První mistrovské utkání je tady! Bílé hvězdy míří k předehrávce třicátého kola do Litoměřic

10.09.2020