Menu +

Mladé naděje třebíčského hokeje zažily skvělý víkend, vyhrály dva turnaje

Mládežnický hokej
T ř e b í č - V sobotu 23. března a v neděli 24. března 2019 se žáci Horácké Slavie zúčastnili turnajů, které ovládli. V Blansku i v Třebíči si na krk pověsili zlaté medaile pro vítěze, navíc se mladí Třebíčáci umístili i v individuálních oceněních. Trenéři Milan Přibyl a Petr Tomek mohli být se svými svěřenci více než spokojeni. Ceny na třebíčském turnaji navíc malí Slávisté přebírali z rukou třebíčského odchovance a extraligového šampiona Leoše Čermáka. Spokojeností zářili i samotní hráči a hráčky, protože v týmech je i několik dívek, a hrdí mohli být také rodiče všech hráčů. Prostě parádní víkend.
Sdílejte článek
 

Vítězství na turnaji v Blansku – nejužitečnějším hráčem Tomáš Přibyl

V sobotu 23.3.2019 se tým MŽC složený z hráčů ročníku narození 2007 zúčastnil turnaje o pohár města Blanska. Sestava čtrnácti třebíčských hráčů nastoupila ve výborné formě s touhou zvítězit a šla si tvrdě za svým cílem. Po zaslouženém celodenním boji s týmy Blanska, Poličky a Kroměříže si třebíčští hokejisté zaslouženě odvezli zlaté medaile a vítězný pohár. Nejužitečnějším hráčem turnaje byl vyhlášen hráč Horácké Slavie Tomáš Přibyl. Trenérský dohled nad výkony týmu v tomto turnaji drželi Milan Přibyl a Petr Tomek, kteří hráčům po vítězství poděkovali za vynikající reprezentaci klubu i města.

TŘEBÍČ CUP ovládli hráči Horácké Slavie – umístili se i v individuálním hodnocení

V neděli 24.3. 2019 se na ledě Zimního stadionu Města Třebíče - KHNP ARENY konal turnaj TŘEBÍČ CUP žáků ročníku 2008 a mladších. Pod taktovkou pořadatele Petra Tomka a pod trenérským vedením Milana Přibyla se na ledové ploše utkaly kromě domácí Horácké Slavie Třebíč týmy Techniky Brno, SKLH Žďár nad Sázavou a Znojemských orlů. Akce byla díky vytvořenému zázemí a výběru soupeřů divácky atraktivní. Pomyslnou třešničkou na dortu pak byl zasloužený úspěch domácích hráčů, kteří svou urputností a nasazením vybojovali krásné první místo. Nejlepším střelcem turnaje byl s deseti vstřelenými góly vyhlášen domácí Mikuláš Hájek. Nejužitečnějším hráčem Petr Tomek ml. Tato úspěšná akce se mohla zrealizovat jen díky vstřícnosti vedení klubu, který vyšel vstříc s poskytnutím ledové plochy na celý den. SK Horácká Slavia Třebíč děkuje všem hráčům i divákům za podporu, nejen při tomto turnaji, ale i v celé hokejové sezoně 2018/2019.

TŘEBÍČ CUP byl nádherným zakončením provozu ledové plochy v KHNP ARENĚ v letošní sezoně.

Podobné články

Mládežnický hokej

Výsledky mládežnických mužstev HST

12.10.2020
Mládežnický hokej

Víkendové zápasy mládeže

06.10.2020
Mládežnický hokej

Víkendové zápasy mládeže

22.09.2020