Menu +

Mladé naděje třebíčského hokeje zažily skvělý víkend, vyhrály dva turnaje

Mládežnický hokej
T ř e b í č - V sobotu 23. března a v neděli 24. března 2019 se žáci Horácké Slavie zúčastnili turnajů, které ovládli. V Blansku i v Třebíči si na krk pověsili zlaté medaile pro vítěze, navíc se mladí Třebíčáci umístili i v individuálních oceněních. Trenéři Milan Přibyl a Petr Tomek mohli být se svými svěřenci více než spokojeni. Ceny na třebíčském turnaji navíc malí Slávisté přebírali z rukou třebíčského odchovance a extraligového šampiona Leoše Čermáka. Spokojeností zářili i samotní hráči a hráčky, protože v týmech je i několik dívek, a hrdí mohli být také rodiče všech hráčů. Prostě parádní víkend.
Sdílejte článek
 

Vítězství na turnaji v Blansku – nejužitečnějším hráčem Tomáš Přibyl

V sobotu 23.3.2019 se tým MŽC složený z hráčů ročníku narození 2007 zúčastnil turnaje o pohár města Blanska. Sestava čtrnácti třebíčských hráčů nastoupila ve výborné formě s touhou zvítězit a šla si tvrdě za svým cílem. Po zaslouženém celodenním boji s týmy Blanska, Poličky a Kroměříže si třebíčští hokejisté zaslouženě odvezli zlaté medaile a vítězný pohár. Nejužitečnějším hráčem turnaje byl vyhlášen hráč Horácké Slavie Tomáš Přibyl. Trenérský dohled nad výkony týmu v tomto turnaji drželi Milan Přibyl a Petr Tomek, kteří hráčům po vítězství poděkovali za vynikající reprezentaci klubu i města.

TŘEBÍČ CUP ovládli hráči Horácké Slavie – umístili se i v individuálním hodnocení

V neděli 24.3. 2019 se na ledě Zimního stadionu Města Třebíče - KHNP ARENY konal turnaj TŘEBÍČ CUP žáků ročníku 2008 a mladších. Pod taktovkou pořadatele Petra Tomka a pod trenérským vedením Milana Přibyla se na ledové ploše utkaly kromě domácí Horácké Slavie Třebíč týmy Techniky Brno, SKLH Žďár nad Sázavou a Znojemských orlů. Akce byla díky vytvořenému zázemí a výběru soupeřů divácky atraktivní. Pomyslnou třešničkou na dortu pak byl zasloužený úspěch domácích hráčů, kteří svou urputností a nasazením vybojovali krásné první místo. Nejlepším střelcem turnaje byl s deseti vstřelenými góly vyhlášen domácí Mikuláš Hájek. Nejužitečnějším hráčem Petr Tomek ml. Tato úspěšná akce se mohla zrealizovat jen díky vstřícnosti vedení klubu, který vyšel vstříc s poskytnutím ledové plochy na celý den. SK Horácká Slavia Třebíč děkuje všem hráčům i divákům za podporu, nejen při tomto turnaji, ale i v celé hokejové sezoně 2018/2019.

TŘEBÍČ CUP byl nádherným zakončením provozu ledové plochy v KHNP ARENĚ v letošní sezoně.

Podobné články

Mládežnický hokej

Pokladník byl rád, že zase něco málo přibylo do kasy, směje se po první letošní nule Šimon Dobrovolný

15.10.2019
Mládežnický hokej

Třebíč toho pro mě udělala hodně, tak jí to chci oplácet, říká Válek

30.09.2019
Mládežnický hokej

Přijďte v sobotu 28. září do KHNP ARENY na akci Týden hokeje

06.09.2019
×
Dnes v 17:30 | Muži
SK Horácká Slavia Třebíč
HC Dukla Jihlava